آسمان صاف تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی نقاط

آسمان صاف تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی نقاط

آفتاب نیوز :

بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران امروز(6 خردادماه) با فعالیت سامانه بارشی و بروز ناپایداری های همرفتی به ویژه در مناطق غربی و نیمه شمالی استان در ساعات عصر و شب بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در بخش های جنوبی استان وزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.

از روز دوشنبه تا پنجشنبه (7 تا 10 خردادماه) وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد، در پاره ای نقاط به ویژه نیمه جنوبی و غربی استان گاهی با وزش باد شدید و گردوخاک و در ارتفاعات با احتمال رگبار پراکنده خواهد بود.

از فردا تا روز پنجشنبه روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 33 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (7 خردادماه) صاف تا قسمتی ابری، از بعداز ظهر وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (8 خردادماه)  صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آسمان صاف تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی نقاط" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آسمان صاف تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی نقاط"، کلیک کنید.