آغاز حماسه ای دیگر در سرزمین گنجینه فرهنگ ها

آغاز حماسه ای دیگر در سرزمین گنجینه فرهنگ ها

وایکو/خراسان شمالی سلام ایران، سلام مرز پرگهر، سلام رود خروشان، تو مرزبانی چون قوم کرد، سلحشوری و با غیرت چون قوم تات، خرم دل و با غرور چون قوم ترک، دلیر و با شهامت چون قوم ترکمن.

ما مردم خراسان شمالی می آییم تا بگویم ما مرزبان ولایت هستیم، ما از نسل خون شهیدان هستیم، برای امضاء پیمان نامه شهیدان تا پای جان ایستاده ایم.

موجی عظیم، فریادی خروشان، یک صدا برای ایران، برای وطن، با صدایی رسا، حضوری باشکوه از حضور شما مردم جرگلان، گلیل و … از کپه داغ تا آلاداغ، از شرق تا غرب خراسان شمالی، ما آمده ایم تا برای حضوری دوباره برای رای دوباره.

اینجا ایران فلات وارستگی ها، دیار شجاعان، سرزمین شیر زنان، خاک مهرآیین، دیار شهیدان، خانه پاک، ما امروز برای ایران رای می دهیم به عزت و سربلندی، اقتدار و امنیت به ۴۵ سال شکوه و سرافرازی.

زنده نام ماندن ملت ها به جاودانگی وطن آن هاست. رای می دهیم به صبوری مردم، رای می‌دهیم به همه باور آنان و همه آنانی که عاشق خاک پاک ایران هستند.

مردم گنجینه فرهنگ ها، اهالی خراسان شمالی، کرد و ترک و فارس و ترکمن و تات این دیار همدل و هم زبان، باصلابت و سربلند و مقتدر، در شیروان و فاروج و راز و جرگلان، بجنورد و اسفراین، گرمه و جاجرم و بجنورد به کوری دشمن به عزت و غیرت مردم ایران در پای صندوق های اخذ رای حاضر شده ایم تا بگویم چو ایران نباشد تن من مباد.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز حماسه ای دیگر در سرزمین گنجینه فرهنگ ها" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز حماسه ای دیگر در سرزمین گنجینه فرهنگ ها"، کلیک کنید.