آیت الله رییسی نمونه بارز اخلاص بود

وایکو/مازندران امام جمعه موقت نوشهر گفت: اخلاص از دیگر برجستگی های بارز شهید آیت الله رییسی بود که ترجیح داد در مسند ریاست جمهوری به مردم خدمت بیشتری انجام دهد.

حجت الاسلام عبدالغفار ال حبیب 30 اردیبهشت در مراسم بزرگداشت شهادت سید الشهدای خدمت، شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان که در مسجد جامع نوشهر برگزار شد، با اشاره به استقبال بی نظیر مردم نوشهر از رییس جمهور شهید در روز جمعه، اظهار کرد: انسان همواره در معرض امتحان است و خداوند در این 45 سال آزمون های زیادی از ملت ایران گرفت و بعد از هر ازمون نیز عظمتی بالاتر به ملت ایران و کشور لطف کرده است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم و وعده خداوند به اهل ایمان، گفت: اهل ایمان نباید هیچ گاه از لطف خداوند ناامید و مایوس شوند زیرا یاس گناه بزرگی است.

امام جمعه موقت نوشهر با اشاره به نعمت بزرگ ولایت برای کشور و حمایت از مظلوم، افزود: این صفات ملت ایران است که از مظلوم دفاع می کند اما در برابر کفار همانند پاره های آهن است.

حجت الاسلام آل حبیب با اشاره به حمایت از مردم مظلوم یمن که سال ها زیر سیطره ظلم بودند، یادآور شد: امروز همان یمن موشک هایی را می سازد که از همانجا می تواند بندر اسراییل را بزند و همه اینها به برکت انقلاب اسلامی است.

آیت الله رییسی نمونه بارز اخلاص بود

وی با اشاره به شهادت دو رییس جمهور و دو رییس قوه قضاییه در طول انقلاب اسلامی،گفت: این کشور هزینه های زیادی را پرداخته است و فراز و نشیب های زیادی نیز پشت سرگذاشته شد.

امام جمعه موقت نوشهر در ادامه به بخشی از فضایل اخلاقی شهید رییس جمهور اشاره کرد و افزود: ایشان هیچ گاه گذشته خود را فراموش نمی کرد و وقتی رییس جمهور هم بود بارها گفت که هرچه دارد به برکت روضه خوانی برای اهل بیت است.

حجت الاسلام آل حبیب، اخلاص و پاکدامنی را از دیگر برجستگی های اخلاقی شهید عنوان کرد و گفت: ایشان می توانست در قوه قضاییه بماند و اینهمه حرف را نخورد اما ترجیح داد به مردم کشور خدمت بیشتری انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه در این برهه حساس نباید گوشه عزلت گزید، یادآور شد: امروز دشمنان منتظر هستند صدمه ای به ما برسانند اما بدانید در سایه ولایت و رهبری مقام معظم باید ایستاد و نباید کنار رفت.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی نمونه بارز اخلاص بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی نمونه بارز اخلاص بود"، کلیک کنید.