ابوعبیده: نتانیاهو ترجیح می دهد بجای مبادله اسرا، سربازانش در جست وجوی اسرا کشته شوند

ابوعبیده: نتانیاهو ترجیح می دهد بجای مبادله اسرا، سربازانش در جست وجوی اسرا کشته شوند

به گزارش وایکو، ابوعبیده سخنگوی گردان های القسام گفت که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تبادل اسرا کارشکنی می کند.

ابوعبیده گفت که دشمن سربازان خود را در جست وجوی اجساد برخی اسرا (صهیونیست) به کوچه های غزه می فرستد و این سربازان در تابوت بازمی گردند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، وی افزود: نتانیاهو ترجیح می دهد سربازانش در جست وجوی اجساد کشته شوند تا اینکه به تبادل اسرا اقدام کند چرا که این (تبادل اسرا) به نفع منافع سیاسی و شخصی او نیست.

«دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی دیروز (جمعه) در اظهاراتی مدعی شده بود که بعد از همکاری اطلاعاتی با سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به (شاباک)، نظامیان رژیم اسراییل توانسته اند به اجساد سه اسیر صهیونیست در نوار غزه دست پیدا کنند.

در همین ارتباط «عزت الرشق» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با ابراز شک و تردید درباره این ادعای رژیم صهیونیستی، گفت: اگر این ادعا درست هم باشد، تاکیدی بر این موضع مقاومت است که تل آویو اسیران خود را یا در تابوت یا از طریق مبادله اسیران بازپس خواهد گرفت.

مقاومت فلسطین در نوار غزه هفتم اکتبر (پانزدهم وایکو ماه) در عملیاتی غافلگیرانه وارد شهرک های صهیونیست نشین مجاور نوار غزه شده و حدود 250 صهیونیست را به اسارت گرفت. تعدادی از این اسرا در اقدامی انسان دوستانه آزاد شدند. شمار دیگری از آنها نیز طی عملیات تبادل اسیران میان رژیم صهیونیستی و حماس آزاد شدند.

با این وجود تعدادی از آنها به دلیل بی توجهی های کابینه تندرو رژیم اشغالگر و تداوم حملات وحشیانه به نوار غزه جان خود را از دست دادند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابوعبیده: نتانیاهو ترجیح می دهد بجای مبادله اسرا، سربازانش در جست وجوی اسرا کشته شوند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابوعبیده: نتانیاهو ترجیح می دهد بجای مبادله اسرا، سربازانش در جست وجوی اسرا کشته شوند"، کلیک کنید.