اجلاسیه شهدای مداح استان تهران در بهارستان برگزار می شود – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

اجلاسیه شهدای مداح استان تهران در بهارستان برگزار می شود - خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وایکو، سرهنگ پاسدار صمد سلطانی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: اجلاسیه شهدای مداح استان تهران به میزبانی شهرستان شور و عاشورایی بهارستان در مصلی بزرگ حضرت صاحب الزمان (عج) شهر گلستان فردا برگزار خواهد شد.

دبیر کنگره ملی و سرداران 12000 شهید شهرستان بهارستان ادامه داد: در شهرستان های استان تهران 90 شهید مداح وجود دارد که شهرستان بهارستان میزبان خانواده های معظم این شهدا خواهد بود.

وی افزود: کنگره ملی سرداران و 12000 شهید استان تهران در سوم خرداد در حرم امام خمینی (ره) با حضور تمام اقشار مردم برگزار خواهد شد.

سلطانی اضافه کرد: در این راستا اقدامات به خصوصی در شهرستان بهارستان صورت گرفته که می توان اشاره کرد به نصب المان شهدا و فضاسازی شهرستان مزین به تصویر 198 شهید شهرستان بهارستان.

وی ادامه داد: پویش کتابخوانی (کتاب املای آسمانی) برگزار چندین یادواره شهدا و آبروی محله، دیدار از تمامی خانواده شهدا شهرستان بهارستان، برگزاری بیش از 20 جلسه با محوریت کنگره شهدا در سطح شهرستان، رونمایی از 6 عنوان کتاب با موضوع شهدا، برگزاری چندین ایستگاه صلواتی به نیت شهدا، کاشت نهال به نیت شهدا و توزیع بسته های معیشتی با نام شهدا از دیگر برنامه های بود که ستاد کنگره ملی سرداران و 12000 شهید استان تهران در شهرستان بهارستان انجام داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجلاسیه شهدای مداح استان تهران در بهارستان برگزار می شود – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجلاسیه شهدای مداح استان تهران در بهارستان برگزار می شود – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.