اختلافات زوج جوان در قزوین رنگ خون گرفت

اختلافات زوج جوان در قزوین رنگ خون گرفت

وایکو/قزوین جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: جوان ۲۴ ساله‌ای که به‌دلیل اختلاف با همسرش او را به قتل رسانده بود، توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شد.

سرهنگ داود عبدالمالکی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد فوت مشکوک در حوزه طارم سفلی، بررسی موضوع و تحقیق از خانواده متوفی در دستور کار مأموران انتظامی پاسگاه کوهگیر قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اظهارات ضد و نقیض همسر متوفی و اطرافیان، موضوع به پلیس آگاهی ارجاع و در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد که قاتل به‌دلیل اختلاف با همسر ۲۱ ساله‌ خود و در پی عصبانیت و فشردن گلوی مقتول، وی را به قتل رسانده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، این مقام انتظامی از تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و خاطرنشان کرد: قاتل با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

به گزارش وایکو، عبدالمالکی بیان کرد: سعه صدر و استفاده از ظرفیت مراکز مشاوره و مددکاری، راهکاری مناسب جهت یادگیری مهارت‌های رفتاری، کنترل خشم و پیشگیری از درگیری‌ و تنش‌های این‌چنینی است.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختلافات زوج جوان در قزوین رنگ خون گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختلافات زوج جوان در قزوین رنگ خون گرفت"، کلیک کنید.