ارتش اسراییل در عملیات امروز تعدادی از اُسرا را به کشتن داد

ارتش اسراییل در عملیات امروز تعدادی از اُسرا را به کشتن داد

آفتاب نیوز :

 ابوعبیده سخنگوی گردان های قسام، شاخه نظامی حماس در واکنش به جنایت صهیونیست ها در اردوگاه النصیرات و آزادی 4 اسیر صهیونیست، اعلام کرد: اقدام دشمن صهیونیست در منطقه النصیرات واقع در مرکز غزه، یک جنایت جنگی تمام عیار است و اولین طرفی که از آن آسیب دید، اسرای این رژیم هستند.  

 ابوعبیده تصریح کرد: دشمن توانست با ارتکاب جنایت های هولناک، چند اسیر را آزاد کند، اما در عین حال، برخی از اسرا را در این عملیات کُشت. 

 سخنگوی قسام اظهار داشت: این عملیات خطر بزرگی بر اسرای دشمن به شمار می آید و تاثیر منفی بر شرایط و زندگی آن ها خواهد داشت.

بر اساس بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی، نوآ آرگامانی (25 ساله)، آلموگ مایر جان (21 ساله)، آندری کوزلوف (27 ساله) و شلومی زیو (40 ساله)، 4 اسیری هستند که امروز، پس از گذشت 246 روز از آغاز جنگ غزه، طی یک عملیات ویژه در قلب اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه آزاد شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده ارتش، شاباک و پلیس به صورت مشترک این عملیات را انجام دادند و در حال حاضر وضعیت جسمی این اسرا خوب است و برای معاینات پزشکی بیشتر به مرکز پزشکی «شبا» در تل هاشومر انتقال یافتند.

بنا به اعلام دفتر اطلاع رسانی دولتی غزه، در حمله امروز رژیم صهیونیستی به اردوگاه النصیرات 210 غیرنظامی فلسطینی شهید و بیش از 400 نفر زخمی شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش اسراییل در عملیات امروز تعدادی از اُسرا را به کشتن داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش اسراییل در عملیات امروز تعدادی از اُسرا را به کشتن داد"، کلیک کنید.