استراتژی مهم کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید»

یک مترجم در گفت وگو با وایکو مطرح کرد؛

استراتژی مهم کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید»

عضو هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر، پنج استراتژی مهم کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید» را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری وایکو، کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید» توسط امیدعلی حسین زاده عضو هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر ترجمه شد.

عضو هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر درباره ترجمه این کتاب به خبرنگار وایکو گفت: رهبری کلیدی ترین عنصر در موفقیت است و این کتاب اثر دریک نوبل از نویسندگان مطرح دنیای رهبری و مدیریت است که به فارسی ترجمه شد و حامل سه پیام و درس اصلی برای موفقیت در رهبری و تمرکز بر «جزییات صحیح» بوده؛ به طوری که رهبر تحت «فشار کمتری» قرار گیرد تا بتواند کار رهبری را سریع تر انجام دهد و در نتیجه میانبر هایی برای اثربخشی ایجاد می شود.

حسین زاده متذکر شد: کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید» پنج استراتژی مهم ارایه می کند؛ نخست، یادگیری «توانایی ها و نگرش های هر کارمندی» که رهبری می کنید، دوم دانستن اینکه چگونه به نیروی کار خود «انگیزه» می دهید، سوم تبدیل شدن به یک «ارتباط دهنده» فوق العاده ماهر داشتن «تیم پشتیبانی مناسب» در کنار خود و پنجم تسلط بر هنر زیبای تفویض اختیار.

وی مطرح کرد: رهبر کسی است که الهام بخش افکار و هدایتگر اعمال دیگران بوده که می داند چگونه می توان با بهسازی وضعیت، افراد را تشویق کرد در جهتی حرکت کنند که در مسیر پیشرفت اهداف جمعی، بینش شایسته تری کسب کنند.

عضو هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر تاکید کرد: رهبری کردن عناصر ضروری توانایی و الهام بخشیدن به دیگران را به تصویر می کشد و رهبری اثربخش بر پایه ایده ها شکل می گیرد، اما تا زمانی که این ایده ها به سایر افراد منتقل نشود و آنها را در مسیر همراهی با رهبر در مسیر فعالیت های لازم ترغیب نکند این امر میسر نخواهد بود، در حقیقت رهبری هنر الهام بخشی و انگیزه آفرینی در دیگران برای رسیدن به اهداف مشترک است.

به گزارش وایکو؛ کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید» اثر دریک نوبل از پژوهشگران و نویسندگان مطرح دنیای مدیریت و رهبری است که برای استفاده افراد علاقه مند این حوزه از جمله دانشجویان، استادان، مدیران حوزه کسب و کار، صنعت، دولت، بازار و بازرگانی، آموزش و فرهنگ و افرادی که دنبال توسعه فردی هستند ترجمه شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استراتژی مهم کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید»" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استراتژی مهم کتاب «راه اندازی رهبری: مهارت های ضروری برای رهبران جدید»"، کلیک کنید.