استکبار غربی به دنبال از بین بردن نیروی جوان در کشور است

استکبار غربی به دنبال از بین بردن نیروی جوان در کشور است

وایکو/هرمزگان نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: اعتماد به دشمنان اتحاد و همدلی ما را برهم می زند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده امروز 28 اردیبهشت در خطبه نماز جمعه بندرعباس، افزود: اعتماد به دشمنان و رسانه های غربی تفکرات غلط، بی اعتمادی در جامعه و دور شدن از موازین اخلاقی و دینی را ترویج می دهد.

وی گفت: جوانان هوشیار ما نباید به کسانی که به دنبال از بین بردن کانون گرم خانواده هستند اعتماد کنند.

وی در بخشی دیگر ازسخنان خود به دهه کرامت اشاره کرد و افزود: دشمنان یک جنگ شناختی علیه زیارتگاه های ما راه انداختند، اما مردم به خصوص جوانان آگاه و همیشه در صحنه ما هیچگاه اجازه نمی دهند که دشمن با اعتقادات آنها بازی کند.

خطیب جمعه بندرعباس با گرامیداشت هفته جمعیت گفت: رشد جمعیت در کشور کاهشی است و اگر به همین شکل پیش رود تا 20 سال آینده کشور سالمندی خواهیم داشت.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده افزود: استکبار غربی به دنبال از بین بردن نیروی جوان در کشور است، چون نیروی جوان خلاقیت و شکوفایی را به دنبال دارد.

وی گفت: مسیولان باید به دنبال افزایش نرخ باروری، جوان سازی جمعیت باشند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: باید کودکستان کارکنان دستگاه های دولتی در چند نقطه از شهر برای دسترسی کارمندان ایجاد شود تا شرایط نگهداری کودکان توسط کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی هموارتر شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده گفت: توانمند سازی جوانان هم باید در دستور کار قرار گیرند و صنایع هم باید در مرحله اول به دنبال ایجاد شغل برای جوانان هرمزگانی و سپس جوانان غیر بومی باشند.

وی افزود: در روستاها به خصوص مناطق مرزی و کمتر برخوردار مسیولان باید برای ماندگار شدن و رشد جمعیت تلاش کنند، زیرا آنها سرمایه کشور هستند.

خطیب جمعه بندرعباس با گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: آزادی خرمشهر پایانی بر توهم صدام برای تصرف تهران بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده افزود: امروز همان تجربه آزادی خرمشهر را مردم غزه تکرار می کنند و می دانند سازش با دشمن هزینه اش بیشتر از مقاومت است.

وی گفت: به روشنفکران می گویم که به دشمنی که برای برهم زدن نظم، امنیت و اتحاد ملت ما از هیچ کاری دریغ نمیکند نباید اعتماد کرد و مقاومت مقابله با دشمن است.

پایان خبر وایکو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استکبار غربی به دنبال از بین بردن نیروی جوان در کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استکبار غربی به دنبال از بین بردن نیروی جوان در کشور است"، کلیک کنید.