اظهارات پوتین درباره حل مسالمت آمیز بحران اوکراین

اظهارات پوتین درباره حل مسالمت آمیز بحران اوکراین

آفتاب نیوز :

پوتین گفت: این به دلیل این واقعیت است که هزینه های نظامی در حال رشد است.

رییس جمهور روسیه همچنین از «سرگیی شویگو» وزیر دفاع سابق، به خاطر تلاش های او در ساخت نیروهای مسلح جدید تشکر کرد.

خبرگزاری اسپوتنیک روز چهارشنبه به نقل از پوتین گزارش داد: نه تنها بر اساس نتایج سال گذشته… بلکه از سال جاری، نیروهای ما در همه جهات به طور مداوم هر روز موقعیت خود را بهبود می بخشند. تمام وظایف محول شده از سوی وزارت دفاع و ستاد کل انجام شده است.

پوتین گفت: در سال 2024، امسال، کل هزینه های دفاعی و امنیتی ما به حدود 8.7 درصد از تولید ناخالص داخلی می رسد، شاید کمی بیشتر. افزایش هزینه های دفاعی و امنیتی به توسعه صنایع در کشور انگیزه می دهد. هنگامی که هزینه های دفاعی و امنیتی را افزایش می دهیم، به این واقعیت اقتدا می کنیم که همه تعهدات اجتماعی باید در قبال شهروندان انجام شود. اهداف توسعه ملی ما باید محقق شود.

رییس جمهور روسیه گفت که هیچ تغییری در ستاد کل نیروهای مسلح روسیه ایجاد نخواهد شد. در مورد خود ستاد کل و کل ساختاری که کار رزمی را فراهم می کند، هیچ تغییری وجود ندارد و هیچ برنامه ای برای آن ها نیست.

پوتین تاکید کرد: هرچه کار در خط مقدم موثرتر باشد، شانس حل و فصل مسالمت آمیز اوضاع در اوکراین بیشتر است. زمانی که ما سعی کردیم این درگیری [در اوکراین] را به طور مسالمت آمیز حل کنیم، متاسفانه هیچ نتیجه ای حاصل نشد. هرچه موثرتر در خط تماس کار کنید، شانس بیشتری برای حل مسالمت آمیز این موضوع خواهیم داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اظهارات پوتین درباره حل مسالمت آمیز بحران اوکراین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اظهارات پوتین درباره حل مسالمت آمیز بحران اوکراین"، کلیک کنید.