اعلام مراکز معاینه فنی فعال تهران در 14 و 15 خرداد

اعلام مراکز معاینه فنی فعال تهران در 14 و 15 خرداد

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب در ایام تعطیل دوشنبه و سه شنبه مصادف با 14و 15 خرداد در پایتخت خبر داد.

به گزارش وایکو، سید محمد مهدی میرزایی قمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و پاسداشت یاد شهدای قیام خونین 15 خرداد در توضیح جزییات خبر افزود: در روز دوشنبه 14 خرداد ماه مراکز شهید آبشناسان، دماوند، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و واحدهای سیار جیحون، شریعتی و اتحاد از ساعت 11 الی 18 فعال هستند.

وی ادامه داد: همچنین در روز سه شنبه 15 خرداد ماه مراکز شهید آبشناسان، شقایق، شهید چمران، دماوند، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام و واحدهای سیار جیحون، یاس فاطمی نیز از ساعت 7 الی 14 فعال می باشند.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران نیز در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی افزود: از آنجاییکه در ایام کاری ممکن است شهروندان به علت مشغله کاری فرصت لازم برای مراجعه به مراکز را نداشته باشند؛ لذا این مجموعه با هدف تسهیل در دسترسی به این خدمات نسبت به فعالیت مراکز در روزهای تعطیل نیز اقدام کرده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، در روزهای تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگوی 96006000 تماس حاصل نمایند.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام مراکز معاینه فنی فعال تهران در 14 و 15 خرداد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام مراکز معاینه فنی فعال تهران در 14 و 15 خرداد"، کلیک کنید.