اعمال نظارت های دقیق مدیران قضایی بر روند فعالیت های انتخاباتی

اعمال نظارت های دقیق مدیران قضایی بر روند فعالیت های انتخاباتی

وایکو/خراسان شمالی رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: مدیران قضایی باید ضمن پایش مداوم و مستمر فرایند فعالیت ها و روند تبلیغات نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها در جریان برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، سازوکارهای  نظارتی را بیش از پیش تقویت نمایند تا با ایجاد فضایی سالم و رقابتی خدای نکرده حقی از کسی ضایع نشود.

حجت الاسلام والمسلمین براتی زاده در سومین نشست شورای مدیران قضایی استان در سال جاری که 24 خرداد ماه برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب ان شاء الله با تکمیل روند حضور میلیونی مردم  همچنان که در مراسم تشییع و بدرقه شهدای خدمت به بهترین شکل ممکن متجلی شد، بار دیگر حماسه ای با شکوه، توام با مشارکت حداکثری ملت بزرگ ایران خلق و اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در گوش افکار عمومی جهان طنین انداز خواهد شد.

وی اظهار کرد: بخشی از سازوکار رقم خوردن این دستاورد عظیم در حوزه برگزاری انتخابات پیش رو به عملکرد دستگاه قضایی بر می گردد و در این میان مدیران حوزه های قضایی در تمامی سطوح نقش پررنگ و رسالت خطیری بر دوش دارند. بنابراین باید به نحوی اقدام و عمل کنند که با در اولویت قرار گرفتن و نتیجه بخش بودن سیاست ها و برنامه های مبتنی بر اصول و موازین پیشگیرانه شاهد بروز تخلفات و جرایم احتمالی در حوزه انتخابات نباشیم.

حجت الاسلام والمسلمین براتی زاده گفت: مدیران قضایی باید به طور میدانی همه فعالیت ها را در فضای عینی و مجازی بطور مداوم رصد کنند و به نحو مقتضی فعالیت های ستادهای انتخاباتی نامزدها را به ویژه در حوزه تبلیغاتی در مرکز استان و شهرستان ها تحت نظارت دقیق قرار دهند.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعمال نظارت های دقیق مدیران قضایی بر روند فعالیت های انتخاباتی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعمال نظارت های دقیق مدیران قضایی بر روند فعالیت های انتخاباتی"، کلیک کنید.