انجام 3ماموریت ویژه پلیسی در شاهرود/ 8واحد صنفی متخلف پلمب شدند – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

انجام 3ماموریت ویژه پلیسی در شاهرود/ 8واحد صنفی متخلف پلمب شدند - خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وایکو، سرهنگ علیرضا شایینی صبح دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود بابیان اینکه طی شبانه روز گذشته سه ماموریت ویژه پلیسی در این شهر به انجام رسید، ابراز داشت: اجرای طرح امنیت محله محور، بازرسی از واحدهای صنفی متخلف و دستگیری سارق محتویات خودرو از جمله آنها است.

وی با بیان اینکه سارق 35 ساله و سابقه دارد محتویات خودرو توسط ماموران کلانتری 12 بسیج دستگیر شد، این متهم به انجام 12 فقره سرقت از همین دست اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه طرح برخورد با متخلفان صنوف با همکاری سایر ارگان ها و دستگاه های ذیربط در این شهر با اجرا در آمد، ابراز داشت: در این طرح از 22 واحد صنفی بازدیدهای لازم انجام گرفت.

شایینی بابیان اینکه هشت واحد صنفی به دلیل عدم رعایت اصول و قوانین مربوطه پلمب شد، تصریح کرد. به سایر واحدهای صنعتی نیز اخطارهای لازم داده شده است.

وی از اجرای طرح امنیت محله محور در شاهرود خبر داد و افزود: شش مواد فروش و یک سارق دستگیر، چهار پاتوق پلمب و پنج خودرو به دلیل تخلفات حادثه ساز توقیف شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجام 3ماموریت ویژه پلیسی در شاهرود/ 8واحد صنفی متخلف پلمب شدند – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجام 3ماموریت ویژه پلیسی در شاهرود/ 8واحد صنفی متخلف پلمب شدند – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.