اهمیت کارگر و اثر کار و تولید در اقتصاد بر کسی پوشیده نیست

اهمیت کارگر و اثر کار و تولید در اقتصاد بر کسی پوشیده نیست

رییس هییت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد با حضور در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر از اهمیت کارگران در اقتصاد هر کشوری گفت.

به گزارش گزوه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری وایکو از شرکت خدمات عمومی فولاد ایران رییس هییت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد با اشاره به تحولاتی که در یک سال اخیر در شرکت خدمات عمومی فولاد ایران اتفاق افتاده است گفت: این تحول به تنهایی ایجاد نشده است آنچه که موجب تحول شد دلسوزی  و تلاش شما کارگران عزیز است.

معمتمدوزیری با اشاره به اینکه: اقتدار و استقلال هر کشور به مرز های سیاسی و اقتصادی آن کشور است گفت: همان طور که حفاظت از مرز های سیاسی هرکشوری را مرزبانان نیرو های مسلح  به عهده دارند استقلال اقتصادی کشور هم به دست کارگران است.
رییس هییت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در پایان از تلاش های شبانه روزی کارگران مرکز خدمات عمومی فولاد ایران تشکر و قدردانی کرد.

مراسم گرامیداشت هفته کارگر با حضور کامبیز معتمدوزیری، رییس هییت مدیره و صادق سلیمی، نایب رییس هییت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، مصطفی دعاگویی رییس هییت مدیره و حسین وجودی یزدی، مدیرعامل و نایب رییس هییت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد ایران برگزار شد.

این دلسوزی فراتر از یک وظیفه سازمانی است 

مصطفی دعا گویی رییس هییت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر از زحمات کارگران تشکر و قدردانی کرد.

 مصطفی دعاگویی از شکوفاشدن مجموعه مرکز خدمات فولاد ایران تشکر کرد و گفت این زحمات شبانه روزی کارگران خدوم و انتخاب درست و شایسته مدیریت است که جان دوباره به این مجمموعه داده است.
رییس هییت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد ایران گفت: زحمات کارگران شایسته تقدیر و قدردانی است گویی برای مجموعه متعلق به خودشان فعالیت می کنند این دلسوزی فراتر از وظیفه سازمانی است.

مراسم گرامیداشت هفته کارگر با حضور کامبیزمعتمدوزیری، رییس هییت مدیره و صادق سلیمی، نایب رییس هییت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، مصطفی دعاگویی رییس هییت مدیره و حسین وجودی یزدی، مدیرعامل و نایب رییس هییت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد ایران برگزار شد.

 باز پس گیری املاک شرکت خدمات عمومی فولاد ایران 

مدیرعامل شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر از بازپس گیری املاک تصرف شده گفت.
 حسین وجودی یزدی در ابتدا روز کارگر را تبریک گفت و از تلاش تک تک کارگران مرکز خدمات فولاد ایران تشکر کرد و گفت ما تسهیل کننده کار بودیم کار اصلی با تلاش شما انجام شد. امیدوارم پاسخگوی زحمات شما باشیم.

مدیرعامل شرکت خدمات عمومی فولاد ایران گفت: از جمله فعالیت هایی که در سال گذشته انجام شد، اخذ سند تک برگ دفتر مرکزی، ساماندهی نیرو های انسانی و متناسب سازی احکام پرسنلی، انعقاد قرارداد با مشاورین خبره مالیاتی، تشکیل شورای مدیران شرکت از بهمن ماه 1401 برای اولین بار، تدوین و تصویب چارت سازمانی شرکت، تقویت ساختار مالی و اداری شرکت و به کارگیری نیروی انسانی متخصص، اقدام برای بستن حساب های بانکی راکد بر اساس تکالیف سنواتی مجمع، مسدود کردن چک های عودت نشده بر اساس تکالیف سنواتی مجمع، فروش 50% سهام کالا متعلق به شرکت پس از اخذ مجوز از کمیته سرمایه  گذاری و هیات مدیره محترم صندوق فولاد به شرکت سی ولکس کالا و وصول مبلغ حاصل از فروش در پایان سال 1402، انتقال بدهی به سنگ آهن مرکزی به شرکت دالاهو پس از مکاتبات و اخذ موافقت دالاهو

حسین وجودی یزدی از باز پس گیری املاک شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در شهر های مشهد، دماوند و تهران گفت که لطف خدا مشکلات حل شد.

نایب رییس هییت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در پایان مراسم از کارگران مرکز خدمات تولید تشکر کرد و گفت: تسویه کامل بدهی شرکت به سهامدار عمده به میزان 316 میلیارد تومان پس از وصول مطالبات سنواتی، رعایت دقیق انضباط مالی و تبعیت از سیاست های کلان حاکمیتی سهامدار عمده، اخذ تسهیلات LC از بانکها، رفع مغایرت احتمالی با مشتریان و اشخاص حقیقی و حقوقی و وصول مطالبات و همچنین عملیاتی نمودن بودجه مصوب سال 1403 و نظارت بر حسن اجرای مفاد بودجه از سیاست ها و برنامه های سال پیش رو واحد مالی و منابع انسانی شرکت خدمات عمومی فولاد ایران است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهمیت کارگر و اثر کار و تولید در اقتصاد بر کسی پوشیده نیست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهمیت کارگر و اثر کار و تولید در اقتصاد بر کسی پوشیده نیست"، کلیک کنید.