ایجاد درگاه الکترونیکی«مردمدار» در اداره کل استاندارد اردبیل – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

ایجاد درگاه الکترونیکی«مردمدار» در اداره کل استاندارد اردبیل - خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار وایکو، حسنعلی حسین پور صبح یکشنبه در بازدیدهای سرزده از واحدهای تولیدی استان اردبیل اظهار کرد: در این بازدید از یک شرکت فراورده های لبنی تولید کننده پنیر پیتزا، تاپینگ پیتزا و پنیر پروسس بازدید به عمل آمد.

وی با اشاره به استمرار بازرسی از واحدهای تولیدی اردبیل خاطرنشان کرد: بازدید از واحد تولیدی بسته بندی کننده عسل طبیعی در دستور کار امروز اداره کل استاندارد بود که در این بازدید از نزدیک در جریان خطوط تولید و آزمایشگاه های این واحدها قرار گرفتیم.

سرپرست اداره کل استاندارد استان اردبیل گفت: موفقیت فنی اخیر سازمان ملی استاندارد ایران در ارزیابی هم ترازی بین المللی و عضویت دایمی در اتحادیه تایید صلاحیت آسیا-اقیانوسیه و همچنین اتحادیه بین المللی تایید صلاحیت آزمایشگاه های می تواند زمینه ساز تحقق شعار مزین به فرمایش مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» باشد.

حسین پور ادامه داد: سازمان ملی استاندارد ایران در اجرای برنامه های تحولی به استناد قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و همچنین مصوبه شورای عالی استاندارد اجرای مستمر پایش و نظارت بر کیفیت و کمیت فرآورده ها را در دستور کار دارد.

وی تصریح کرد: درگاه الکترونیکی مردم دار به نشانی https://1517.inso.gov.ir این امکان را برای شهروندان فراهم کرده تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با الصاق عکس، ویدیو یا صدا در حوزه های مخلتف ارسال کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد درگاه الکترونیکی«مردمدار» در اداره کل استاندارد اردبیل – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد درگاه الکترونیکی«مردمدار» در اداره کل استاندارد اردبیل – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.