برگزاری نشست مدیران کانون های بسیج رسانه استان تهران در شهرستان قدس

برگزاری نشست مدیران کانون های بسیج رسانه استان تهران در شهرستان قدس

وایکو/تهران نشست مدیران کانون های بسیج رسانه استان تهران با حضور سرگرد پاسدار هادی حفیظی فرمانده سپاه شهرستان قدس، مصطفی قاضی زاده مسیول سازمان بسیج رسانه استان تهران و جمعی از مدیران کانون های بسیج رسانه شهرستان های مختلف این استان در سالن جلسات سپاه شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش وایکو، سرگرد پاسدار هادی حفیظی، فرمانده سپاه شهرستان قدس در این نشست اظهار کرد: بسیج در هر عرصه که ورود کرده صف شکن بوده و به الگو تبدیل شده است. در حوزه رسانه نیز باید با همین روحیه بسیجی عمل کرد. شما در مجموعه ای فعالیت می کنید که خصوصیاتش بی بدیل است و در دنیا نمونه اش وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: وقتی دشمن در حوزه نظامی، سیاسی و امنیتی ناکام مانده است قطعا دوباره تمام تمرکزش را در حوزه رسانه قرار می دهد. آن چیزی که توانسته برای دشمنان ما با کمترین هزینه، دستاورد ایجاد کند حوزه رسانه است. اگر در این زمینه کار نکنیم و برای آن برنامه نداشته باشیم کشور آسیب می بیند.

حفیظی با اشاره به ضرورت کادرسازی در حوزه رسانه خاطرنشان کرد: کادرسازی و شبکه سازی در حوزه رسانه اهمیت فراوان دارد. افرادی که ظرفیت فعالیت در این حوزه دارند آموزش دهید و جبهه رسانه ای ایجاد کنید.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری نشست مدیران کانون های بسیج رسانه استان تهران در شهرستان قدس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری نشست مدیران کانون های بسیج رسانه استان تهران در شهرستان قدس"، کلیک کنید.