برگزیدگان جشنواره ملی دانشجویی معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره ملی دانشجویی معرفی شدند

نخستین جشنواره ملی دانشجویی با محوریت موسیقی نواحی ایران، برگزیدگان خود را معرفی کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری وایکو نخستین جشنواره ملی موسیقی دانشجویی با تمرکز بر موسیقی نواحی ایران، از سوی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 طراحی و برگزار شد.

این جشنواره در آخرین گام، با برگزاری مراسم اختتامیه در سینما چاپلینِ فرهنگسرای بهمن، برگزیدگان خود را معرفی کرد.

از میان شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره ملی موسیقی دانشجویی، دوازده گروه به مرحله نهایی راه یافتند که این گروه ها در مراسم اختتامیه روی صحنه رفتند تا برنامه خود را به صورت زنده برای مخاطبان اجرا کنند.

داوران این دوره از جشنواره ملی موسیقی دانشجویی، ایثار یاور و بهنام معیریان بودند که براساس نظر آنها برگزیدگان این دوره از جشنواره به شرح زیر معرفی و تقدیر شدند:

رتبه نخست: رضا دزایی پور (ساز های کوبه ای مازندران)، سروش فغان (دوتارکتول): یار نارنجی، هران، لاره
رتبه دوم: سجاد رضایی (تنبور کرمانشاه و آواز): مقام های گل و دره، باریه و شاه خوشینی
رتبه سوم: محمدآزادی (دوزله)، امیرحسین آزادی (ضرب): بیت سوارو
این جشنواره با دبیری مزدک توسلی با تمرکز بر موسیقی نواحی و در سه بخش خوانندگی، نوازندگی و گروه نوازی برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزیدگان جشنواره ملی دانشجویی معرفی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزیدگان جشنواره ملی دانشجویی معرفی شدند"، کلیک کنید.