بعد از ترابی؛ اسماعیلی فر هم رسما با تراکتور قرارداد بست

دومین پرسپولیسی در لیگ بیست و چهارم در تبریز

بعد از ترابی؛ اسماعیلی فر هم رسما با تراکتور قرارداد بست

دانیال اسماعیلی فر امشب رسما به تیم فوتبال تراکتور پیوست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری وایکو، مهدی ترابی چند شب پیش با حضور در دفتر باشگاه تراکتور رسما به این تیم پیوست و با پیراهن این تیم مقابل دوربین عکاس این باشگاه هم عکس گرفت اما از آنجا که سرمربی تراکتور هنوز مشخص نشده باشگاه تراکتور اطلاع رسانی در زمینه جذب بازیکنان جدید این تیم انجام نداده است.

بعد از مهدی ترابی امشب و ساعاتی قبل دانیال اسماعیلی فر که شایعاتی مبنی بر بازگشت وی به پرسپولیس مطرح شده بود رسما قرارداد خود را با تراکتور امضا کرد تا به این ترتیب دومین بازیکن پرسپولیس هم با تراکتور قرارداد بسته باشد.

طبق اطلاعات خبرنگار وایکو قرار بود علیرضا بیرانوند هم طی دیروز و امروز قرارداد خود را با تراکتور امضا کند ولی این اتفاق رخ نداده و سنگربان تیم ملی فوتبال ایران جواب قطعی به مسئولان باشگاه تراکتور ارائه نکرده است.

بیشتر بخوانید:

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بعد از ترابی؛ اسماعیلی فر هم رسما با تراکتور قرارداد بست" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بعد از ترابی؛ اسماعیلی فر هم رسما با تراکتور قرارداد بست"، کلیک کنید.