تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل

تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل

به گزارش وایکو لرستان ، سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان لرستان با اشاره به ضرورت استقلال دانشگاه فرهنگیان گفت : تحقق این مهم نیز نیازمند حمایت وزارت علوم و آموزش و پرورش است.

دکتر حقی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان با گرامی داشت دهه کرامت، اظهار داشت: مخاطبان دانشگاه فرهنگیان معلمان آینده هستند که در نتیجه آن اهمیت آن دانشگاه را برای تربیت نیروی انسانی کشور دوچندان می کند.

وی با بیان این که راه اندازی دانشگاه فرهنگیان نقطه عطف تاریخی در آموزش و پرورش است تصریح کرد: این دانشگاه با رویکرد تامین نیروی انسانی متخصص و توانمند برای آموزش و پرورش راه اندازی شده است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه این دانشگاه برای پر کردن بخشی از خلاء آموزشی و بهتر شدن روند تعلیم و تربیت تاسیس شده است، خاطرنشان کرد: هدف ما در دانشگاه فرهنگیان تربیت نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش است.

دکترحقی در ادامه با اشاره به اهمیت حمایت نمایندگان مجلس از این دانشگاه، بیان کرد: ارایه برنامه ها و طرح ها برای دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان لرستان از دیگر برنامه های دانشگاه فرهنگیان استان لرستان در راستای ارتقای این واحد دانشگاهی است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان لرستان افزود: ایجاد کارگروه های عمرانی برای طرح ها و پروژه های دانشگاه فرهنگیان با همکاری نوسازی مدارس، پیگیری مطالبات همکاران اداری و آموزشی و تاکید بر تشکیل هییت امناء دانشگاه فرهنگیان با همکاری استانداری لرستان از دیگر برنامه های دانشگاه فرهنگیان است .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین هادی گراوند مسیول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان لرستان هم در این دیدار با اشاره به رویکردهای تربیتی و انسان سازی دانشگاه فرهنگیان و آموزش وپرورش، افزود: دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش در راستای انسان سازی و امور تربیتی تلاش می کنند.

گراوند ادامه داد: جذب نیروهای انقلابی، جهادی و توانمند در آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان زمینه ساز تحقق رویکردهای تربیتی و انسان سازی آموزش و پرورش است. وی اظهار کرد: در این راستا لازم است ایجاد کارگاه های آموزشی و تربیتی مورد توجه قرار گیرد.

در پایان بهاروند مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان هم در این جلسه با اشاره به فعالیت آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان، کانون پرورش فکری و نوسازی مدارس در زمینه تعلیم و تربیت افزود: همکاری این ارگان ها بستر رشد و توسعه تعلیم و تربیت است.

وی با تاکید برضرورت پرهیز از سیاست زدگی افزود: همکاری دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش بستر رفع کاستی ها و مشکلات و تحقق اهداف و برنامه ها در آینده خواهد بود .

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل"، کلیک کنید.