تصاویری از فاطمه معتمد آریا، باران کوثری و هوتن شکیبا در یک فیلم

آفتاب نیوز :

فیلم سینمایی «عامه پسند» اثری از سهیل بیرقی از ساعت 8 شب سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 در فیلم نت اکران آنلاین می شود. این فیلم 91 دقیقه ای در زمان اکران در سینما ها توانست توجه منتقدان و مخاطبان را جلب کند.

در خلاصه داستان «عامه پسند» آمده است: «فهیمه میربُد بعد از بیست و هشت سال زندگی مشترک در آستانه شصت سالگی از همسرش جدا می شود؛ چک مهریه اش را تحویل می گیرد و با وسایل شخصی اش که اندازه یک چمدان است راهی می شود به مقصد زادگاهش. شهرستانی کوچک که همه ساکنین یکدیگر را می شناسند و همچنان فضایی سنتی در آن جا حکمفرما است. فهیمه حالا با یک برگ چک در شهری کوچک می خواهد دوباره از صفر شروع کند و زندگی که خودش دوست دارد را بسازد؛ او می خواهد برای خودش فقط برای خود خودش زندگی کند!»

برخی از عوامل این ملودرام اجتماعی عبارتند از نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: سهیل بیرقی، مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، تدوین: هایده صفی یاری، موسیقی: کریستف رضاعی، مدیر تولید: مجید کریمی، صداگذاری و میکس: انسیه ملکی، صدابردار: سعید احمدی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی و رکسانا نیک پور، عکاس: مریم تخت کشیان، دستیار کارگردان و برنامه ریز: امید شیرانگیز.

بازیگران فیلم فاطمه معتمدآریا، هوتن شکیبا و باران کوثری هستند.

تصاویری از فاطمه معتمد آریا، باران کوثری و هوتن شکیبا در یک فیلم

تصاویری از فاطمه معتمد آریا، باران کوثری و هوتن شکیبا در یک فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصاویری از فاطمه معتمد آریا، باران کوثری و هوتن شکیبا در یک فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصاویری از فاطمه معتمد آریا، باران کوثری و هوتن شکیبا در یک فیلم"، کلیک کنید.