توسعه ۲۰۰ کیلومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب شیراز طی دولت سیزدهم

توسعه ۲۰۰ کیلومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب شیراز طی دولت سیزدهم

وایکو/فارس مدیرعامل آبفا شیراز یکی از اقدامات و پروژه‌های مهم بخش فاضلاب در دولت سیزدهم در این کلان‌شهر را توسعه ۲۰۰ کیلومتری شبکه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب عنوان کرد.

بهمن بهروزی امروز، ۱۰ تیرماه در حاشیه بازدید از شبکه فاضلاب شیراز ضمن گرامیداشت یاد شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: از مهم‌ترین پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده در بخش فاضلاب می‌توان به توسعه شبکه جمع‌آوری و خطوط انتقال فاضلاب که شامل احداث ۲۰۰ کیلومتر شبکه و خطوط انتقال فاضلاب در مناطق مختلف شیراز و شهر صدرا و نیز بهره‌برداری از پکیج تصفیه فاضلاب غرب صدرا و ارتقاء ظرفیت آن از ۳۰۰۰ به ۳۷۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز اشاره کرد.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی احداث مدول ۳ و ۴ تصفیه‌خانه شماره ۲ شیراز با ظرفیت ۱۰۰ هزار مترمکعب در شبانه‌روز برای جمعیت تحت پوشش ۶۰۰ هزار نفر شروع شد.

مدیرعامل آبفا شیراز تصریح کرد: همچنین عملیات اجرایی احداث مدول یک تصفیه‌خانه غرب صدرا نیز با ظرفیت ۱۳ هزار مترمکعب در شبانه‌روز برای جمعیت تحت پوشش ۸۷ هزار نفر آغاز شد.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه ۲۰۰ کیلومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب شیراز طی دولت سیزدهم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه ۲۰۰ کیلومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب شیراز طی دولت سیزدهم"، کلیک کنید.