جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دیوار صوتی را در بیروت و مناطق جنوب لبنان شکستند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دیوار صوتی را در بیروت و مناطق جنوب لبنان شکستند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی صبح امروز یکشنبه با پرواز در ارتفاع پایین در مناطق جنوب لبنان، بیروت و البقاع دیوار صوتی را شکسته و موجب رعب و وحشت شهروندان لبنانی شدند.

به گزارش وایکو، خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حریم هوایی بخش‌های مرکزی و جنوب شرقی لبنان را نقض کردند.

وی در ادامه تاکید کرد جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با پرواز گسترده حریم هوایی لبنان را در جنوب بیروت و البقاع در نزدیکی مرزهای لبنان و سوریه نقض کردند.

در همین راستا، رسانه‌های لبنانی نیز گزارش دادند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی ۲ مرتبه دیوار صورتی را در منطقه «جزین» شکستند و حریم هوایی«مرجعیون»، «راشیا» و «البقاع» را نقض کردند.

منابع خبری گزارش دادند که جنگنده‌های رژیم اشغالگر در حدود ساعت 23:۳۵ دقیقه در حریم هوایی منطقه النبطیه و اقلیم التفاح در ارتفاع کم در ۲ نوبت دیوار صوتی را شکسته و صدای بلندی ایجاد کردند.

این جنگنده‌ها همچنین دیوار صوتی را در حریم هوایی المتن و کسروان شکستند.

رژیم اشغالگر در حالی به حریم هوایی لبنان تجاوز می‌کند که مقامات این رژیم بارها به برتری نظامی حزب‌الله لبنان اذعان کرده‌اند.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دیوار صوتی را در بیروت و مناطق جنوب لبنان شکستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دیوار صوتی را در بیروت و مناطق جنوب لبنان شکستند"، کلیک کنید.