حماس: السنوار سلامت است – وایکو

حماس: السنوار سلامت است - وایکو

یکی از رهبران حماس با بیان اینکه جهان عرب و اسلام باید به طور علنی از مقاومت فلسطین حمایت کنند، اعلام کرد مقاومت با وجود رزمندگان خود همچنان قدرتمند است.

به گزارش وایکو، «سامی ابوزهری» از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد زمان آن فرارسیده است که امت اسلامی به طور علنی از مقاومت حمایت و پشتیبانی کند.

وی افزود غزه درحال رقم زدن تاریخی جدید برای امت اسلامی و همه جهان است. غزه اراده خود را بر اشغالگران و حامیان آن در غرب تحمیل کرد.

ابوزهری تاکید کرد نبرد کنونی، اشغالگری را در مسیر پایان و خروج از فلسطین قرار داده است. آنچه را که اشغالگران در میدان جنگ به دست نیاوردند، در عرصه سیاسی نیز نمی توانند به دست آورند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد جنگ غزه نه تنها پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی بلکه پایان هژمونی غرب بر منطقه را هم بنیان نهاد.

این رهبر حماس در ادامه اعلام کرد «یحیی السنوار» رهبر حماس در غزه، «ابوعبیده» سخنگوی گردان های عزالدین القسام و «محمد الضیف» فرمانده کل گردان های عزالدین القسام سلامت هستند و مقاومت همچنان قدرتمند است.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس: السنوار سلامت است – وایکو" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس: السنوار سلامت است – وایکو"، کلیک کنید.