خدمات رسانی مترو در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب

خدمات رسانی مترو در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب

سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از سرویس دهی حداکثری این ناوگان در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد.

 به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری وایکو، رضا محمدنژاد بیدخت گفت: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب، از 19 تا 29 اردیبهشت ماه 1403، سرویس دهی در خطوط هفتگانه مترو با حداکثر ظرفیت انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه های مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی در خطوط یک و سه نزدیک ترین ایستگاه ها به محل برگزاری نمایشگاه هستند، افزود: با توجه به ترافیک سطح شهر، قطعاً استفاده از مترو بهترین، سریع ترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله برای رسیدن به نمایشگاه بین المللی کتاب است. شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه نیز برای تسهیل تردد مسافران با استفاده حداکثری از نیروی انسانی و تجهیزات تلاش می کند تا بهترین خدمات رسانی صورت گیرد.

سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه این خدمات در روزهای پایانی هفته که بازدید از نمایشگاه افزایش می یابد نیز با حداکثر ظرفیت انجام می شود، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های لازم به منظور رفاه بیشتر شهروندان و جلوگیری از ازدحام مسافری با آمادگی برای اعزام قطارهای فوق العاده انجام شده است.

به گزارش وایکو، سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از 19 تا 29 اردیبهشت در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمات رسانی مترو در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمات رسانی مترو در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب"، کلیک کنید.