دانشگاه آزاد اسلامشهر میزبان «رویداد صدرا 2»

دانشگاه آزاد اسلامشهر میزبان «رویداد صدرا 2»

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از برگزاری «رویداد صدرا 2» در این واحد دانشگاهی خبر داد.

علیرضا عراقیه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و رییس رویداد صدرا 2 در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری وایکو از برگزاری این رویداد مهم از تاریخ 6 تا 8 خرداد 1403 در این واحد دانشگاهی خبر داد.

وی افزود: رویداد صدرا 2 با هدف آشنایی دانشجویان با صنعت و فراهم آوردن فرصت های شغلی مناسب برای آنها در راستای اجرای طرح پویش برگزار می شود.

معاون پژوهش و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و نایب رییس رویداد صدرا 2 هم به خبرنگار وایکو تبیین کرد: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد اسلامشهر در این رویداد برنامه های مختلفی را در نظر گرفته و برپا کردن غرفه های فروش آثار دانشجویی و حضور تمام وقت انجمن های دانشجویی در ایام برگزاری رویداد برای شناساندن طرح پویش از جمله این برنامه هاست.

پژمان حسینیون متذکر شد: از دیگر برنامه های رویداد صدرا برگزاری تور اشتغال با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند بوده که در روزهای 8 و 9 خرداد دانشجویان به بازدید از صنایع مهم این دو شهرستان خواهند پرداخت و ضمن ارتباط مستقیم با این صنایع امکان مصاحبه شغلی نیز فراهم شده است.

وی افزود: در این رویداد چهار کارگاه رزومه نویسی، مهارت های مصاحبه شغلی، کسب درآمد از بازارهای بین المللی و کارگاه «ایده تا مهارت» برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه آزاد اسلامشهر میزبان «رویداد صدرا 2»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه آزاد اسلامشهر میزبان «رویداد صدرا 2»"، کلیک کنید.