دستور دادستان کل کشور برای بررسی علت حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان قائم رشت

دستور دادستان کل کشور برای بررسی علت حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان قائم رشت

دادستان کل کشور خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان دستور بررسی علت حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان قائم رشت و رسیدگی ویژه به پرونده و همچنین برخورد قاطع با عامل یا عاملان این حادثه که قصور و سهل‌انگاری داشته‌اند را صادر کرد.

به گزارش وایکو به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در پی حادثه آتش‌سوزی بیمارستان قائم رشت که در ساعت ۱:۱۵ بامداد روز سه شنبه مورخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ رخ داد، حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان را به خانوادههای متوفیان تسلیت و ضمن آرزوی بهبودی برای مجروحان و مصدومان،
شناسایی دقیق عوامل بروز این حادثه و رسیدگی به مشکلات قضایی و حقوقی خانواده‌های داغدار را خواستار شد.

وی خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان دستور بررسی و رسیدگی ویژه به پرونده و همچنین برخورد قاطع با عامل یا عاملان این حادثه که قصور و سهل انگاری داشته‌اند را صادر کرد.

دادستان کل کشور با تاکید بر تشکیل سریع پرونده و تکمیل تحقیقات و شناسایی تمامی ابعاد این حادثه تاسف برانگیز، بر همکاری همه جانبه دستگاه‌های متولی و اداره کل پزشکی قانونی استان گیلان در تحویل اجساد به خانواده‌های متوفیان و فراهم آوردن زمینه یک دادرسی سریع و عادلانه هم تاکید کرد.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستور دادستان کل کشور برای بررسی علت حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان قائم رشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستور دادستان کل کشور برای بررسی علت حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان قائم رشت"، کلیک کنید.