دستگیری قاتلان پسر گمشده اتوبان همت

دستگیری قاتلان پسر گمشده اتوبان همت

به گزارش وایکو،سردار علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی تهران اظهار کرد: اعلام فقدانی مرد جوانی به نام «نیما» به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران گزارش داده شد که پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده کارآگاهان خیلی زود وارد عمل شدند.
وایکو در خبری نوشت:رییس پلیس آگاهی پایتخت افزود: تیم جنایی در نخستین گام از پزشکی قانونی و بیمارستان های تهران استعلام گرفتند، اما ردی از نیما پیدا نکردند، از سوی دیگر بررسی ها نشان می داد مرد گمشده پس از اینکه خانه را ترک کرده به دیدار 2 نفر از دوستانش رفته است.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: اقدامات اطلاعاتی نیز حکایت از آن داشت؛ نیما از چند ماه قبل با 2 نفر از دوستانش اختلاف مالی پیدا کرده و فقدانی وی بی ربط به این موضوع نیست که همین کافی بود تا 2 مرد جوان به عنوان تنها مظنونین پرونده دستگیر شوند.
وی گفت: 2 مرد جوان که در جریان تحقیقات ابتدایی منکر هرگونه درگیری با نیما بودند پس از مشاهده مدارک موجود داخل پرونده چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و از یک جنایت هولناک در اواسط اردیبهشت ماه رازگشایی کردند.
سردار گودرزی متذکر شد: یکی از متهمان، ماجرا را این طور توضیح داد، نیما از دوستانمان بود؛ چند ماه گذشته با کارت عابربانک او خریدی انجام دادیم، اما پول را بازنگرداندیم که همین موضوع اختلافات مالی را رقم زد هرچند به ارتباط دوستانه لطمه ای وارد نشد.
شب حادثه با نیما قرار ملاقات داشتیم، بعد از مصرف مشروبات الکلی سوار ماشین شدیم، در اتوبان همت بودیم که نیما ناگهان بحث پول را پیش کشید، مشاجره بالا گرفت و نیما چاقو کشید. در جریان درگیری، من و دوستم برای دفاع از خودمان به او ضرباتی با چاقو زدیم که منجر به قتل شد. پس از ارتکاب جنایت خیلی ترسیده بودیم؛ به همین خاطر به یکی از روستاهای مامونیه واقع در نزدیکی جاده ساوه رفتیم و جسد را دفن کردیم؛ پشیمان هستیم و قصد قتل نیما را نداشتیم او خودش در ماشین چاقو کشید.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: پس از این اعترافات هولناک، تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارآگاهان به همراه متهمان راهی شهرستان مامونیه شدند و پس از ساعت ها تجسس جسد مرد گمشده را کشف کردند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: جسد برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان جهت کشف ابعاد پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری قاتلان پسر گمشده اتوبان همت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری قاتلان پسر گمشده اتوبان همت"، کلیک کنید.