رشد ۳ برابری صدور ضمانت‌نامه صنایع در سال گذشته

رشد ۳ برابری صدور ضمانت‌نامه صنایع در سال گذشته

مدیر برنامه‌ریزی، هوشمند سازی اطلاعات و امنیت فضای مجازی گفت: در سال ۱۴۰۲ در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، رشد ۳ برابری صدور ضمانت‌نامه در صندوق رقم خورد.

به گزارش وایکو، به نقل از صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، نفیسه قربانی – مدیر برنامه‌ریزی، هوشمند سازی اطلاعات و امنیت فضای مجازی – با اشاره به عملکرد صندوق طی دوسال اخیر و مقایسه آن با سال‌های گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۴۷۹۰ میلیارد ریال ضمانت نامه در صندوق صادر شده که در مقایسه با سال قبل رشد ۲۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: صدور ضمانت نامه از لحاظ تعداد در سال ۱۴۰۲ در مقایسه با سال قبل از آن ۳۶۶ درصد رشد یافته است.

قربانی افزود: از جمله دلایل مهمی که موجب افزایش صدور ضمانت‌نامه در سال ۱۴۰۲ و همچنین ادامه رشد آن در سال ۱۴۰۳ شده؛ توجه ویژه به هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و پایش مستمر فعالیت است. این مهم با تلاش و همت همکاران و بهره‌گیری از تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در صندوق صورت گرفته است.

او تاکید کرد: در ادامه این مسیر نیز در سال پیش رو مصمم به ایفای مطلوب‌تر سهم خود در رشد و حمایت از تولید هستیم.

قربانی در پایان خاطرنشان کرد: روند صعودی صدور ضمانت‌نامه صندوق در سال ۱۴۰۳ ادامه دارد به طوری که در سه ماهه نخست سال جاری، بیش از ۲ هزار میلیارد ریال ضمانت‌نامه صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۰۹ درصد افزایش یافته است.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد ۳ برابری صدور ضمانت‌نامه صنایع در سال گذشته" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد ۳ برابری صدور ضمانت‌نامه صنایع در سال گذشته"، کلیک کنید.