رنجبر: با مرتبط ساختن علوم انسانی و طبیعت می توان به حکمرانی فناورانه رسید

رنجبر: با مرتبط ساختن علوم انسانی و طبیعت می توان به حکمرانی فناورانه رسید

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تاکید کرد که با مرتبط ساختن علوم انسانی و طبیعت می توان به حکمرانی فناورانه رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری وایکو، همایش ملی «صنعت و طبیعت، حکمت و حکمرانی» با هدف رسیدن به توسعه پایدار و حرکت به سمت تمدن سازی نوین اسلامی با حضور استادان، دانشجویان، پژوهشگران و نخبگان علمی برگزار شد.

در این همایش معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان، رییس دانشگاه آزاد اسلامی این استان، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان و جمعی از شخصیت های حقوقی و حقیقی، استادان، دانشجویان و پژوهشگران و به همت معاونت پژوهشی و دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و کانون وکلا ی دادگستری در سالن پروفسور حسابی این دانشگاه حضور داشتند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم در این همایش ضمن قدردانی از حضور میهمانان در شرایط جوی خاص بندرعباس گفت: صنعت یکی از مفاهیم زیربنایی توسعه در هر کشوری است که در کنار وجود منابع انسانی به عنوان بزرگ ترین عامل رشد و توسعه به همراه تدبیر عالمانه و حکیمانه توام با حفظ طبیعت می تواند موجب بالندگی و توسعه همه جانبه باشد و با رشد صنعت و حفظ محیط زیست با به کارگیری علومی چون حسابداری، محیط زیست، اقتصاد سبز و مرتبط سازی مباحث مهندسی و علوم انسانی و ارتباط آن با طبیعت است که می تواند حکمرانی فناورانه را در تمامی حوزه ها با حفظ و ارتقاء ذخایر ملی همراهی کند.

محمدحسین رنجبر، بهره مندی از حضور استادان دانشگاه و مشارکت آنها در حکمرانی را امری قابل توجه خواند و تشریح کرد: نظرات اندیشمندان و صاحب نظران در حوزه های مختلف علمی می تواند تاثیر مثبتی در تصمیم گیری های حکیمانه سیاسی و استراتژیکی حکمرانان داشته باشد و دانشجویان و اساتید با تحقیق و بررسی منظر های مختلف موجبات پیشرفته همه جانبه کشور را فراهم کند و چالش های موجود را به صورت علمی و حکیمانه رفع کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رنجبر: با مرتبط ساختن علوم انسانی و طبیعت می توان به حکمرانی فناورانه رسید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رنجبر: با مرتبط ساختن علوم انسانی و طبیعت می توان به حکمرانی فناورانه رسید"، کلیک کنید.