روحانیون برای خنثی سازی توطیه دشمن در انتخابات هوشیار باشند

روحانیون برای خنثی سازی توطیه دشمن در انتخابات هوشیار باشند

به گزارش خبرنگار وایکو کرمانشاه، مهدی عبدی پیش از ظهر امروز سه شنبه (هشتم اسفندماه) در همایش جهاد تبیین و تجلیل از روحانیون موثر و یاوران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه که در حسینیه ثارالله کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش می تواند نقش مهمی در روشنگری در مورد دستاوردهای اسلام و انقلاب باشد.

وی افزود: روحانیون پرچمدار تبیین و بصیرت افزایی در جامعه اسلامی هستند و باید در مقطع فعلی نیز مردم را به مشارکت گسترده در انتخابات دعوت کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه دشمن در صدد کاهش مشارکت مردم در انتخابات است، تصریح کرد: مقابله با توطیه های دشمن در شرایط کنونی هوشمندی و هوشیاری علما و روحانیون را می طلبد.

وی بیان کرد: انتظار می رود روحانیون و دیگر یاوران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با جهاد تبیین در جامعه روشنگری کرده و مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات ترغیب کنند، حضور گسترده مردم در صحنه های حمایت از نظام، نقش موثری در افزایش اقتدار ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی خواهد داشت.

عبدی خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) در دوازدهم مردادماه سال 1359 به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی در راستای ایجاد همبستگی بین تشکل ها و جناح های سیاسی در راستای پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش برجسته ای را ایفا کرده است.

در پایان این مراسم از روحانیون موثر در سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه و دیگر یاورانی که در این سازمان فعالیت دارند تجلیل شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روحانیون برای خنثی سازی توطیه دشمن در انتخابات هوشیار باشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روحانیون برای خنثی سازی توطیه دشمن در انتخابات هوشیار باشند"، کلیک کنید.