رونمایی از 8 کتاب کودک نوشته دانش آموزان دبستان دخترانه سمای عالیشهر

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم صورت گرفت؛

رونمایی از 8 کتاب کودک نوشته دانش آموزان دبستان دخترانه سمای عالیشهر

همزمان با گرامیداشت هفته معلم از هشت کتاب کودک نوشته دانش آموزان دبستان دخترانه سمای عالیشهر رونمایی شد.

فخرالسادات هاشمی معاون امور مدارس سمای استان بوشهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری وایکو با اعلام رونمایی ازهشت کتاب کودک نوشته دانش آموزان دبستان دخترانه سمای عالیشهر اظهار کرد: نهادینه سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی از یک سو و پژوهش و نوشتن از سوی دیگر، به آگاهی بخشی و توانمندسازی بیشتر نسل آینده که دانش آموزان امروز و آینده سازان کشور هستند، کمک بسیاری خواهد کرد؛ چراکه راه سازندگی، پیشرفت و بالندگی کشور در گروه دانش افزایی، اندیشه ورزی و نگه داشت آن است.

رونمایی از 8 کتاب کودک نوشته دانش آموزان دبستان دخترانه سمای عالیشهر

وی اضافه کرد: از دانش آموزان پژوهشگر پشتیبانی خواهیم کرد و در راستای چاپ و انتشار داستان های آنان با کمک معاونت علوم تربیتی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی و والدین اقدامات لازم را انجام خواهد داد. 

به گزارش انا، در آیین گرامیداشت هفته معلم از کتاب های آرزوی نیلوفر، ماجراجویی در جنگل، پروانه کوچولوی تنها، دختر دریا، دریاچه نقره ای، سفر به فضا، در آرزوی دیدن دریا و کتاب در جستجوی مادر که توسط دانش آموزان پایه سوم تا ششم دبستان دخترانه و به کمک آموزگاران این آموزشگاه نوشته و طراحی شده بود رونمایی و از دانش آموزان این آموزشگاه تجلیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از 8 کتاب کودک نوشته دانش آموزان دبستان دخترانه سمای عالیشهر" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از 8 کتاب کودک نوشته دانش آموزان دبستان دخترانه سمای عالیشهر"، کلیک کنید.