رییس هییت مرکزی نظارت بر انتخابات: نتایج انتخابات در اسرع وقت اعلام خواهد شد

رییس هییت مرکزی نظارت بر انتخابات: نتایج انتخابات در اسرع وقت اعلام خواهد شد

رییس هییت مرکزی نظارت بر انتخابات با بیان اینکه بر اساس گزارشات تا اینجا استقبال خوب بوده است، گفت: در این مرحله نیز تا این ساعت که حضور مردم عالی بوده است و ان شاءالله با حضور مردم و تلاش دست اندرکاران انتخابات خوبی برگزار شود و نتایج در اسرع وقت خدمت مردم شریف و آزاده ایران اعلام خواهد شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری وایکو، آیت الله سید محمدرضا مدرسی یزدی عضو فقهای شورای نگهبان و رییس هییت مرکزی نظارت بر انتخابات در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بحمدالله خدا توفیق داد که انتخابات مجلس مرحله اول به خوبی برگزار شود و با حضور هوشمندانه ملت بزرگ و عزیز ایران انتخاباتی با شکوه و دشمن شکن محقق شد.

وی با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات در 15 استان و حدود 22 حوزه انتخابیه گفت: تجربیاتی که در مرحله اول انتخابات کسب کردیم، توانستیم در این مرحله نیز اعمال کنیم و تعداد حوزه های تمام الکترونیک را افزایش دادیم.

رییس هییت مرکزی نظارت بر انتخابات با بیان اینکه بحمدالله انتخابات با شکوهی در حال برگزاری است و بر اساس گزارشات تا اینجا استقبال خوب بوده است، گفت: با توجه به اینکه روز تعطیل است، پیش بینی می شود که مردم در ساعات آینده بنا بر احساس وظیفه و تکلیف پای صندوق های رای حضور یابند و به کسانی که شایسته هستند رای دهند و بهترین کاندیداها را انتخاب خواهند کرد.

آیت الله مدرسی یزدی همچنین با تقدیر و تشکر از همه کسانی که تلاش کردند این انتخابات به خوبی و با روال قانونی و به سهولت برگزار شود اعم از مجریان و ناظران، تاکید کرد:  انتخابات در مرحله اول انصافاً دقیق و مستحکم بود. در این مرحله نیز تا این ساعت که حضور مردم عالی بوده است و ان شاءالله با حضور مردم و تلاش دست اندرکاران انتخابات خوبی برگزار شود و نتایج در اسرع وقت خدمت مردم شریف و آزاده ایران اعلام خواهد شد.

وی در پایان گفت: از رهنمودهای مقام معظم رهبری در همه دوره های انتخابات به ویژه برای این دور از انتخابات که بسیار کارگشا بوده است، تشکر می کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس هییت مرکزی نظارت بر انتخابات: نتایج انتخابات در اسرع وقت اعلام خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس هییت مرکزی نظارت بر انتخابات: نتایج انتخابات در اسرع وقت اعلام خواهد شد"، کلیک کنید.