سازمان سنجش اطلاعیه داد – وایکو

سازمان سنجش اطلاعیه داد - وایکو

به گزارش وایکو، سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اعلام کرد: پیرو اطلاعیه تاریخ 1403/03/01و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون سراسری سال 1403 (نوبت دوم) به تاریخ 1403/01/06، به اطلاع متقاضیان ثبت نام در این آزمون می رساند، با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون مذکور در روزهای 21 و 22 تیرماه 1403 و درخواست مکرر داوطلبانی که تا تاریخ تعیین شده(1403/01/30) موفق به ثبت نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار و به منظور مساعدت با این دسته از داوطلبان ترتیبی اتخاذ شده که صرفاً در روزهای یکشنبه و دوشنبه به تاریخ های 6 و 7 خردادماه بتوانند نسبت به ثبت نام با تاخیر اقدام نمایند.

لذا داوطلبان می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه تاریخ 1402/12/26 که از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org در دسترس است، نسبت به ثبت نام از طریق سامانه جامع آزمون سراسری در همین درگاه اطلاع رسانی اقدام نمایند.

لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

ضمناً داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام نموده اند در این مرحله به هیج عنوان امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود ندارد.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان سنجش اطلاعیه داد – وایکو" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان سنجش اطلاعیه داد – وایکو"، کلیک کنید.