سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ منصوب شد

با حکم ولیلو؛

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ منصوب شد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی در حکمی سرپرست واحد شاهین دژ را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری وایکو، محمدرضا ولیلو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی در حکمی علی محمدزاده را به عنوان واحد شاهین دژ منصوب کرد.

محمدزاده عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ، در جلسه ای با حضور سیدرحیم صانعی فرد معاون برنامه ریزی و هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و مسیولان شهری به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ معرفی و مشغول به کار شد و از تلاش های علیرضا قره گوزی رییس پیشین این دانشگاه تجلیل شد.

در بخشی از محمدزاده به بهره گیری از ظرفیت های معنوی، مادی و سرمایه های دانشگاه درراستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی و حفظ کیان دانشگاه و گسترش و ارتقای واحد در راستای عمل به سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید شده است.

محمدزاده نگارش چندین مقاله ISI و چاپ مقالات متعدد در مجلات معتبر داخلی و خارجی را در سوابق علمی خود دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ منصوب شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ منصوب شد"، کلیک کنید.