علی مشهدی سریال 90شبی طنز می سازد

علی مشهدی سریال 90شبی طنز می سازد

آفتاب نیوز :

نام علیرضا مسعودی به عنوان نویسنده بسیاری از سریال های کمدی ماندگار تلویزیون دیده می شود؛ از قرارگاه مسکونی و ساعت خوش گرفته تا سه دونگ سه دونگ و آقا و خانم سنگی و سه در چهار؛ او با استندآپ های خندوانه بیشتر سرزبان ها افتاد.

بسیاری از دوستانش او را علی مشهدی می خوانند؛ بعد از «آخر خط»، «نوروز رنگی» را به تلویزیون آورد که بسیار مورد توجه قرار گرفت، قرار بود فصل دیگر این سریال ساخته شود که به تعبیر خودش به جایی نرسید در نتیجه موضوع «همساده» شبکه نسیم پیش آمد.

مدتی این کار ترکیبی ـ نمایشی در فضای رسانه ای مطرح بود که با نمایش و بازی بازیگران قرار است شخصیت های حرفه ای مشاغل با حضور تماشاچیان داخل صحنه مطرح شوند و از شبکه نسیم دیدنی شوند. علی مسعودی گرداننده این برنامه بود و کسی که کوچه اقاقیا را نوشت و «آرماندو» و «بزنگاه» را بازی کرد.

اما «همساده» ساخته نشد تا پای علیرضا مسعودی را به ساخت سریال «بدل» باز کند، سریالی که تنها چند قسمت آن روی آنتن رفت و او در جدیدترین گفت وگویی که با خبرنگار وایکو داشت به این نکته اشاره کرد؛ «نه موضوع نام گذاری رضا عطاران بود و نه عدم تمایل شبکه سه و نه موارد دیگر؛ برخی واقعاً مغرضانه درباره اتفاقات گمانه زنی می کنند، اتفاقاً عدم پخش سریال لطفی بود که به ما انجام شد، چرا که پخش نامنظم سریال به ما آسیب می زند.»

با این اوصاف خبر می رسد که علیرضا مسعودی یا همان علی مشهدی قرار است سریال جدیدی را در مقام کارگردانی آغاز کند. او درباره جزییات این سریال گفت: در حال گفتگو و مذاکره هستیم تا یک سریال 90شبی را با مرکز سیمرغ صداوسیما آغاز کنم، خیلی به این قالب طنز علاقه دارم و یاد آن 90شبی های نوستالژی و خاطره انگیز را برایم تداعی می کند. از طرفی به واسطه ساخت چنین سریال هایی می توان چند چهره جوان و مستعد معرفی کرد.

وی اضافه کرد: این سریال کمدی اجتماعی خواهد بود که احتمالاً لوکیشن ثابت داشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی مشهدی سریال 90شبی طنز می سازد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی مشهدی سریال 90شبی طنز می سازد"، کلیک کنید.