فیلم| فرود «همای سعادت» این بار در پارک ملی گلستان

فیلم| فرود «همای سعادت» این بار در پارک ملی گلستان

آفتاب نیوز :

تصاویری تازه از هما؛ پرنده نماد سعادت و خوشبختی میان ایرانیان در ارتفاعات پارک ملی گلستان منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

این روز ها نام هما حسابی بر سر زبان ها افتاده است، پرنده ای که برای ایرانیان جایگاه ویژه و خاصی دارد و به عنوان نماد سعادت و خوشبختی شناخته می شود. پرنده ای که چندی پیش انتشار فیلمی از آن در ارتفاعات طالقان توجه همه را به خود جلب کرد و عاملی شد تا بازار شایعات و اخبار متعدد درباره اش حسابی داغ شود.

انتشار فیلمی از هما، پرنده نماد سعادت ایرانیان، باعث شده است تا بازار انتشار اخباری بعضا جعلی درباره این پرنده حسابی این روز ها داغ شود.

چندی پیش هم خبری،درباره شکار این پرنده توسط شکارچیان با انتشار یک تصویر، به شدت وایرال شد. خبری که البته خیلی زود مشخص شد رنگ و بویی از واقعیت ندارد و تصویر منتشر شده درباره هما مربوط به دو سال پیش است و در تصویر محیط بانانی حضور دارند که پرنده هما را در زنجان از چنگال شکارچیان نجات دادند.

اما تازه ترین خبر درباره این پرنده مربوط به تصاویر فرودش بر فراز ارتفاعات پارک ملی گلستان است که توسط دوربین یحیی مرادی مسوول روابط عمومی این ذخیره گاه زیستکره ثبت شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| فرود «همای سعادت» این بار در پارک ملی گلستان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| فرود «همای سعادت» این بار در پارک ملی گلستان"، کلیک کنید.