قیمت مرغ تغییر کرد/ قیمت جدید مرغ را ببینید

قیمت مرغ تغییر کرد/ قیمت جدید مرغ را ببینید

به گزارش خبرگزاری وایکو، قیمت طیور در هفته های اخیر کاهش قابل ملاحظه ای داشته است به طوری که قیمت هر کیلوگرم مرغ تازه به 76000 تومان، مرغ منجمد به 65700 تومان و نیم شقه بوقلمون به 93 هزار تومان هزار تومان کاهش یافت.

وایکو در گزارشی نوشت: مرغ در سال گذشته تجربه عبور از هر کیلوگرم 100 هزار تومان را نیز داشت.

قیمت هرشانه 30 عددی تخم مرغ بسته بندی شده 112000 تومان به فروش می رسد در حالی که قیمت هرشانه تخم مرغ تا 75 هزار تومان و زیر نرخ مصوب پایین آمده بود اما با صادرات این محصول نرخ آن به قیمت مصوب خود برگشت.

افزایش جوجه ریزی دلیل کاهش قیمت مرغ در بازار است به طوری که شرکت بازرگانی دولتی تولید مازاد را ذخیره می کند و بخشی از این تولید مازاد نیز صادر شده است.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت مرغ تغییر کرد/ قیمت جدید مرغ را ببینید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت مرغ تغییر کرد/ قیمت جدید مرغ را ببینید"، کلیک کنید.