موزه سینمای ایران شهادت رییس جمهور و تیم همراه را  تسلیت گفت / لغو تمامی برنامه های موزه سینما

موزه سینمای ایران شهادت رییس جمهور و تیم همراه را  تسلیت گفت / لغو تمامی برنامه های موزه سینما

به گزارش خبرگزاری وایکو، موزه سینمای ایران شهادت رییس جمهور و تیم همراه را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت موزه سینما به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون
خبر شهادت خادم الرضا حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران که در راه خدمت به مردم به درجه رفیع شهادت رسید موجب تاثر و اندوه ملت ایران گردید.
موزه سینمای ایران با نهایتِ تاثر و تاسف شهادتِ شهید خدمت رییس محترم جمهور آیت الله ابراهیم رییسی و هییت همراه را به ساحت مقدس امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه الشریف) و عموم مردمِ شریفِ ایران زمین تسلیت عرض می کند . خدمات و توفیقات ایشان در منظر مردم همیشه به یادگار خواهد ماند.
بهشت و رضوان الهی برای شهدا، آرامش و شکیبایی برای بازماندگان و همبستگی و بهروزی بیشتر برای مردم ایران آرزومندیم.
از خداوند متعال برای روح بلند این عزیزان علو درجات، غفران و رحمت واسعه الهی مسیلت داریم .

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موزه سینمای ایران شهادت رییس جمهور و تیم همراه را  تسلیت گفت / لغو تمامی برنامه های موزه سینما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موزه سینمای ایران شهادت رییس جمهور و تیم همراه را  تسلیت گفت / لغو تمامی برنامه های موزه سینما"، کلیک کنید.