ناتو به سمت جنگ با روسیه پیش می‌رود

ناتو به سمت جنگ با روسیه پیش می‌رود

آفتاب‌‌نیوز :

رسانه‌های غربی امروز –دوشنبه- فاش کردند که ناتو از ضعف خود آگاه است و با این وجود به سمت درگیری نظامی با روسیه پیش می‌رود.

مجله تحلیلی آمریکایی ریسپانسیبل استیت کرفت گزارش داد که با ورود هزاران نفر به واشنگتن برای شرکت در اجلاس سالگرد ناتو، این ائتلاف متوجه می‌شود که ضعیف‌تر شده است و به سمت جنگ با روسیه پیش می‌رود.

این مجله تاکید کرد: «ناتو از یک روایت تبلیغاتی استفاده کرده و خود را به عنوان موفق‌ترین ائتلاف تاریخ معرفی می‌کند. مبنای چنین توجیهی نه واقعیت پیروزی ناتو در هر جنگی است، بلکه این ائتلاف چنین توجیه می‌کند که از جنگ جلوگیری کرد و از بیشتر ائتلاف‌های دیگر پایدارتر بوده است». 

همزمان، در این گزارش آمده است که جنگ در افغانستان به عنوان تنها جنگ زمینی که ناتو تاکنون در آن شرکت داشته است، با شکست ناگوار پایان یافته است.

در ادامه تاکید شده است که ناتو امروز از طریق درگیری نیابتی با روسیه در خود اروپا در موقعیتی مشابه مرحله قبل از جنگ سرد قرار گرفته است و این شرایط در طولانی‌مدت به نفع روسیه خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناتو به سمت جنگ با روسیه پیش می‌رود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناتو به سمت جنگ با روسیه پیش می‌رود"، کلیک کنید.