نامه تسلیت دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد به ضرغامی

نامه تسلیت دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد به ضرغامی

آفتاب نیوز :

در نامه “زوراب پولولیکاشویلی” دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد، به سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشورمان آمده است: 

وزیر محترم، از شنیدن خبر غم انگیز سقوط هلیکوپتر که باعث درگذشت جناب آقای ابراهیم رییسی، رییس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران، وزیر امور خارجه، جناب آقای حسین امیرعبداللهیان و سایر مسیولان شد عمیقا اندوهگین شدم.

اخیرا به مناسبت سفر رسمی خود به تهران در فوریه گذشته برای شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، افتخار دیدار با رییس جمهور رییسی را داشتم. واقعا تحت تاثیر رهبری، اراده محکم و تعهد ایشان برای پیشرفت گردشگری در ایران قرار گرفتم.

مایلم از طرف سازمان گردشگری ملل متحد، مراتب تسلیت و همدردی عمیق خود را به دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران اعلام کنم. ما به جامعه جهانی می پیوندیم تا حمایت کامل خود را از کشور شما در شرایطی که چنین لحظات سختی را سپری می کنید ابراز کنیم.

وزیر محترم خواهشمند است بالاترین مراتب ارادت اینجانب را پذیرا باشید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامه تسلیت دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد به ضرغامی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامه تسلیت دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد به ضرغامی"، کلیک کنید.