نجات 2 سرنشین قایق در آب های عسلویه

نجات 2 سرنشین قایق در آب های عسلویه

آفتاب نیوز :

مصطفی حاجی رضایی روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیرو تماس تلفنی بستگان یک فروند قایق موتوری به مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی عسلویه مبنی بر عدم مراجعه قایق مفقودی با 2 سرنشین، پس از هماهنگی لازم شناور ناجی 20 از عسلویه به منطقه اعزام شد.

وی بیان کرد: شناور ناجی بلافاصله اقدام به جستجوی مناطق تعیین شده کرد و پس از گذشت سه ساعت و 15 دقیقه اعلام کرد قایق مفقود را یا یافته و اقدام به انتقال 2 سرنشین آن به ساحل کرده است.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: شناور ناجی 20 در ساعت 22 در اسکله پارس پهلو گرفت و نجات یافتگان را تحویل داد.

حاجی رضایی عنوان کرد: دریانوردان در صورت مواجهه با هر گونه اضطرار باید در اسرع وقت با سامانه تلفنی 1550 تماس حاصل کنند.

وی افزود: همچنین از دریانوردان انتظار می رود پیش از هر گونه تردد با بررسی وضعیت دریا از مناسب بودن شرایط اطمینان حاصل پیدا کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نجات 2 سرنشین قایق در آب های عسلویه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نجات 2 سرنشین قایق در آب های عسلویه"، کلیک کنید.