همکاری فولکس واگن و شریک کرمان‌موتور به تولید این شاسی‌بلند جذاب انجامید /عکس

امیرمسعود عابدین_ ‌فولکس‌واگن Anhui در سال ۲۰۱۷ به‌عنوان اولین سرمایه‌گذاری مشترک خودروهای انرژی جدید فولکس‌واگن و سومین جوینت ونچر خودرویی این شرکت در چین تأسیس شد. این یک سرمایه‌گذاری مشترک ۵۰-۵۰ بین فولکس‌واگن و گروه خودروسازی آنهویی جیانگ‌هوای (JAC) بود. بعداً فولکس‌واگن کنترل این جوینت ونچر را به دست گرفت و اکنون ۷۵ درصد از سهام آن را در اختیار دارد. خودروسازی جک یا JAC یکی از شرکای کرمان موتور به‌حساب می‌آید.

همکاری فولکس واگن و شریک کرمان‌موتور به تولید این شاسی‌بلند جذاب انجامید /عکس

پیش از این در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۲۴، فولکس‌واگن ID.UNYX برای اولین بار به نمایش درآمد. فولکس‌واگن ID.UNYX که به‌عنوان یک SUV جمع‌وجور شناخته می‌شود، دارای ابعاد ۴۶۶۳/۱۸۶۰/۱۶۱۰ میلی‌متر با فاصله بین دو محور ۲۷۶۶ میلی‌متر است.

همکاری فولکس واگن و شریک کرمان‌موتور به تولید این شاسی‌بلند جذاب انجامید /عکس

در آن زمان، فولکس‌واگن همچنین یک سری خودروی الکتریکی هوشمند جدید به نام ID.UX را معرفی کرد که ID.UNYX اولین مدل این سری است. در آینده، تمامی خودروهای جدید این سری از لوگوی طلایی برند فولکس‌واگن بهره خواهند برد. تا سال ۲۰۲۷، فولکس‌واگن قصد دارد پنج خودروی هوشمند الکتریکی خالص را تحت این سری عرضه کند.

همکاری فولکس واگن و شریک کرمان‌موتور به تولید این شاسی‌بلند جذاب انجامید /عکس

علاوه بر این، فولکس‌واگن ID.UNYX در ماه مارس امسال، مجوز فروش را از رگولاتور چینی دریافت کرد. دو گزینه پیشرانه در نسخه‌های تک موتوره و دو موتوره ارائه خواهد شد. حداکثر توان تریم تک موتور الکتریکی ۲۲۷ اسب بخار قدرت است، در حالی که حداکثر توان تریم دو موتوره برای موتور الکتریکی جلو ۱۰۷ اسب بخار و برای موتور الکتریکی عقب ۲۲۷ اسب بخار است.

علاوه بر این، این خودرو از بسته‌های باتری سه‌تایی لیتیوم یونی و ۸۲٫۴ کیلووات ساعتی ارائه شده توسط CATL استفاده می‌کند که محدوده ۶۲۱ و ۵۶۵ کیلومتری را ارائه می‌دهند. انتظار می‌رود که این شاسی‌بلند در اواسط ماه جولای در چین عرضه شود.

منبع: carnewschina

۵۴۳۲۲

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همکاری فولکس واگن و شریک کرمان‌موتور به تولید این شاسی‌بلند جذاب انجامید /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همکاری فولکس واگن و شریک کرمان‌موتور به تولید این شاسی‌بلند جذاب انجامید /عکس"، کلیک کنید.