وحدت در جبهه مقاومت نتایج خدمات ارزشمند شهدای خدمت بود

وحدت در جبهه مقاومت نتایج خدمات ارزشمند شهدای خدمت بود

وایکو/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: وحدت در جبهه مقاومت، نتایج خدمات ارزشمند شهدای خدمت بود.

حجت الاسلام رضا نوری در مراسم گرامیداشت شهدا خدمت، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به بیان ویژگی های بارز و برجسته شهید آیت الله رییسی و تیم همراه ایشان پرداخت و اظهار کرد: شهید آیت الله رییسی در مقابله با رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم غزه از آبروی خود مایه گذاشت و با تمام توان در عالم دیپلماسی اقدامات ارزشمندی را در این زمینه و در هماهنگ کردن کشورهای اسلامی با یکدیگر انجام داد و یکی از پیگیری های شهید آیت الله رییسی و شهید امیر عبدالهیان به عنوان شهدای خدمت، وحدتی است که در جبهه مقاومت در برابر صهیونیست ها ایجاد کردند.

وی افزود: یکی از ویژگی های شهید رییسی این بود که از آبروی خود مایه گذاشت و با همه توان در مقابل این رژیم صهیونسیتی در عالم دیپلماسی کار و تلاش کرد که کشورهای اسلامی را کنار هم قرار بدهد و با هم هماهنگ کند تا بتواند آن ها را در برابر صهیونیست ها قرار بدهد و بتوانند از مردم مظلوم غزه حمایت و کمک کنند.

وی گفت: شهید آیت الله رییسی در طول دوران سه سال خدمت ریاست جمهوری خود، همیشه در مسیر خدمت به مردم بود و پایان کارش هم در مسیر خدمت به خلق خدا به مسلمانان و بندگان خدا بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی افزود: اگر شما امروز می بینید غزه زنده است کمک نظام جمهوری اسلامی، دستور مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) و عمل به دستور مقام معظم رهبری توسط شهدای خدمت، شهید حضرت آیت الله رییسی و شهید امیر عبدالهیان در صحنه و سپاه قدس بوده است.

وی ابراز کرد: وحدتی که در جبهه مقاومت در برابر صهیونیست ها ایجاد شد یکی از فعالیت ها و پیگیری های شهدای خدمت، شهید آیت الله رییسی و امیر عبدالهیان است، چرا که شهید گاهی وقت ها در میدان رزم، گاهی در میدان دفاع از ناموس و گاهی وقت ها هم در راه خدمت به خلق خدا به شهادت می رسد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در روایتی از پیامبر گرامی اسلام (ص) داریم «این که اگر کسی در میان آتش و سیل گیر کند و دیگری برای نجات وی از داخل آتش و  یا از داخل سیل به یاری اش بشتابد و در مسیر حمایت، خودش جانش را از دست بدهد، شهید محسوب می شود».

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وحدت در جبهه مقاومت نتایج خدمات ارزشمند شهدای خدمت بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وحدت در جبهه مقاومت نتایج خدمات ارزشمند شهدای خدمت بود"، کلیک کنید.