ورود دستگاه های سبک و سنگین به ناوگان آتش نشانی پایتخت تا هفتم وایکو امسال

ورود دستگاه های سبک و سنگین به ناوگان آتش نشانی پایتخت تا هفتم وایکو امسال

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از ورود دستگاه های سبک و سنگین به ناوگان آتش نشانی پایتخت تا هفتم مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش وایکو، قدرت الله محمدی در حاشیه برگزاری دویست و چهل و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به روند کاهش تعداد ساختمان های ناایمن در پایتخت، گفت: پیش از این تعداد ساختمان های ناایمن 122 ساختمان بود که اسامی آنها به دستگاه قضایی ارسال شد.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته از سوی شهرداری تهران و همراهی و همکاری دستگاه قضایی، تعداد ساختمان های ناایمن کاهش پیدا کرده و هم اکنون تعداد آنها به 71 ساختمان رسیده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تاکید کرد: از 71 ساختمان ناایمن نیز پیگیری هایی از سوی دستگاه قضایی صورت گرفته تا بتوانیم تا پایان سال تعداد بیشتری از آنها ایمن سازی شوند.

محمدی در پاسخ به این سوال که در بین ساختمان های ناایمن آیا مراکز درمانی نیز هستند گفت: از 71 ساختمان ناایمن مراکز درمانی، بیمارستانی، تجاری، مسکونی، انباری، دولتی و غیردولتی هستند که همانطور که گفته شد با حکم قضایی باید تا پایان سال نسبت به ایمن سازی ساختمان های خود اقدام کنند.

وی همچنین در ارتباط با وضعیت تجهیزات آتش نشانی نیز گفت: وضعیت در این بخش مطلوب است و بنابر برنامه ریزی انجام شده تا هفتم مهرماه امسال دستگاه های سبک و سنگین در حوزه آتش نشانی وارد ناوگان آتش نشانی خواهند شد.

محمدی تاکید کرد: طبق هماهنگی های صورت گرفته خودورهای دوکابین حریق وارداتی به زودی وارد مجموعه آتش نشانی خواهند شد.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود دستگاه های سبک و سنگین به ناوگان آتش نشانی پایتخت تا هفتم وایکو امسال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود دستگاه های سبک و سنگین به ناوگان آتش نشانی پایتخت تا هفتم وایکو امسال"، کلیک کنید.