پروازهای صبح فرودگاه سردار جنگل رشت کنسل شد

پروازهای صبح فرودگاه سردار جنگل رشت کنسل شد

وایکو/گیلان به دنبال بارش برف و وضعیت دید و شرایط جوی حاکم، پروازهای صبح فرودگاه سردار جنگل رشت کنسل شده و پس برف روبی و مساعد شدن شرایط جوی پروازها مجدد برقرار خواهد شد، لذا مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان، با توجه به بارش برف و نامساعد بودن شرایط جوی در اکثر مناطق استان، مسافران گرامی جهت کسب اطلاع از زمان انجام پرواز و قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن 199 (اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت) تماس حاصل کنند.

به گزارش وایکو، انجام مراحل برف روبی و آماده سازی سطوح پروازی از ساعات اولیه در فرودگاه رشت در حال انجام است و به محض اطمینان از امکان برقراری مجدد و ایمن پروازها، مراتب به آگاهی مسافران گرامی خواهد رسید.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروازهای صبح فرودگاه سردار جنگل رشت کنسل شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروازهای صبح فرودگاه سردار جنگل رشت کنسل شد"، کلیک کنید.