«پر» بهترین انیمیشن جشنواره ورونژ شد

به گزارش خبرگزاری وایکو؛ تجربی و پویانمایی، «پر» به نویسندگی و کارگردانی صادق جوادی به زندگی پدر و پسری می پردازد که روی خروس شرط بندی می کنند.

عوامل این پروژه عبارتند از آهنگساز: بهنام معیریان ، صداگذار: زهره علی اکبری، طراحی بک گراند و کانسپت: سارا صابری فومنی و آتوسا غفاری، رنگ آمیزی فریم ها: مهدیس روشیروانی، تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی.

انیمیشن «پر» تا به حال در بخش مسابقه فستیوال های Portland Festival of Cinema, Animation & Technology آمریکا، Animadeba اسپانیا، ANIMANIMA صربستان، Chania Film Festival یونان، Taichung International Animation Festival تایوان و Catalina Film Festival آمریکا نمایش داشته و به جشنواره آلپیناله اتریش راه یافته است.

جشنواره ورونژ روسیه از 10 تا 13 خردادماه برگزار شد.

«پر» بهترین انیمیشن جشنواره ورونژ شد

«پر» بهترین انیمیشن جشنواره ورونژ شد

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«پر» بهترین انیمیشن جشنواره ورونژ شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«پر» بهترین انیمیشن جشنواره ورونژ شد"، کلیک کنید.