پوتین به غرب: مزخرف نگویید قصدی برای حمله به اروپا نداریم

پوتین به غرب: مزخرف نگویید قصدی برای حمله به اروپا نداریم

رییس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در سخنرانی سالیانه برای پارلمان این کشور، ادعای غرب درباره قصد مسکو برای حمله به اروپا را مزخرف خواند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری وایکو؛ رییس جمهور روسیه در سخنرانی سالیانه برای پارلمان این کشور ضمن هشدار درباره تحرکات غربی ها برای هدف قرار دادن روسیه به بهانه حمایت از اوکراین تصریح کرد که غرب می گوید که روسیه می خواهد به اروپا حمله کند. این (حرف) مزخرف است.

وی اعلام کرد، ضروری است که روسیه مواضع راهبردی خود را تقویت کند تا تهدیدات ناتو را خنثی کند.

رییس جمهور روسیه با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور فرانسه درباره احتمال نیروی نظامی غربی به اوکراین هشدار داد: عواقب مداخلات احتمالی بسیار فاجعه بار تر خواهد بود.

پوتین، ادعای اخیر غربی ها درباره تلاش روسیه برای استقرار سلاح های اتمی در فضا را رد کرد و «نادرست» توصیف کرد. رییس جمهور روسیه با هشدار درباره تلاش غرب برای تضعیف روسیه از درون اعلام کرد که بدون حضور یک روسیه مستقل و قوی، وجود یک نظم جهانی استوار ناممکن است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوتین به غرب: مزخرف نگویید قصدی برای حمله به اروپا نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوتین به غرب: مزخرف نگویید قصدی برای حمله به اروپا نداریم"، کلیک کنید.