پیام تبریک هنیه به پزشکیان؛ مردم فلسطین به توانمندی‌های شما اطمینان دارد

پیام تبریک هنیه به پزشکیان؛ مردم فلسطین به توانمندی‌های شما اطمینان دارد

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی به «مسعود پزشکیان» رئیس‌جمهور منتخب ایران، برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب ایشان را به عنوان رئیس‌جمهور جدید تبریک گفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری وایکو، «اسماعیل هنیه» در این پیام عنوان کرد: ما به نمایندگی از جنبش حماس و عموم ملت فلسطین برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات در ایران و اعتماد ملت به جنابعالی و انتخاب شما به عنوان رئیس‌جمهور را صمیمانه تبریک عرض و برای شما در مسیر خدمت به مردم ایران آرزوی موفقیت می‌کنیم.

هنیه افزود: این پیام تبریک را در حالی ارسال می‌کنیم که ملت فلسطین و مقاومت آن در حال رقم زدن یکی از افتخارآمیزترین نبردهای تاریخی خود است.

رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد: ملت فلسطین به توانمندی‌های شما در زمینه خدمت به ایران و پشت سر گذاشتن همه چالش‌ها، دشواری‌ها و گام نهادن در راه وحدت امت اسلامی در مقابل دشمن آن و نیز کمک به مسئله فلسطین به عنوان مسئله اصلی جهان اسلام اطمینان دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک هنیه به پزشکیان؛ مردم فلسطین به توانمندی‌های شما اطمینان دارد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک هنیه به پزشکیان؛ مردم فلسطین به توانمندی‌های شما اطمینان دارد"، کلیک کنید.