پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۶ تیر ۱۴۰۳ / سکه خط مقاومت را شکست

به گزارش خبرگزاری وایکو، روند صعودی بازار ارز به بازار طلا آرایش صعودی داد و تمام قطعات سکه را در کانال بالاتر نشاند. سیگنال‌هایی که روز سه‌شنبه سیاست‌گذار برای مهار قیمت دلار روانه بازارهای مالی کرد حاکی از تلاش برای شکل‌گیری روند کاهشی است. باید دید آیا در بازگشایی بازارها در روز چهارشنبه دلار کاهشی می‌شود و بر بازار طلا اثر می‌گذارد؟

تجارت نیوز در گزارشی نوشت: قیمت طلا و سکه در روزهای یکشنبه و دوشنبه پیوسته آرایش افزایشی داشت. ریتم صعودی بازار طلا متاثر از رشد قیمت دلار رقم خورد و سکه امامی را بیش از یک میلیون تومان گران کرد.

Screenshot 2024-06-25 at 4.38.26 PM

پیش بینی قیمت طلا و سکه

معامله‌گران بازار فلز زرد علاوه بر تاثیر افزایش قیمت دلار، رشد تقاضا را دلیل افزایش قیمت در بازار طلا می‌دانند. آنها با اشاره به روند رنج اونس جهانی طلا در روزهای اخیر، تاثیر بازارهای جهانی بر بازار داخلی را چندان جدی نمی‌دانند.

گفتنی است با وجود افزایش قیمت در بازار فلز زرد، اما معامله‌گران می‌گویند همیشه برای ورود به بازار طلا و خرید مناسب است؛ به شرطی که خواب سرمایه در این بازار حداقل یک ساله باشد.

قیمت طلای جهای روز سه‌شنبه افزایش کمتر از یک دلاری داشت و روی رقم ۲۳۳۳ دلاری معامله شد. اونس جهانی نقره با قیمت ۲۹ دلار و ۵۷ سنتی معامله شد و تغییر قیمت قابل توجهی نداشت. قیمت هر گرم نقره در بازار داخلی روز دوشنبه در سطح ۵۷ هزار و ۶۰۰ تومانی معامله شد.

تمام سکه‌ها به کانال بالاتر صعود کردند

سکه امامی روز دوشنبه روی رقم ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی معامله شد. سکه‌ بهار در کانال ۳۷ میلیونی پیشروی کرد و روی قیمت ۳۷ میلیون و ۶۹۵ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است قیمت نیم‌سکه و ربع سکه به ترتیب روی رقم ۲۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی و ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی بسته شد. این قطعات در روند صعودی بازار یک پله صعود را تجربه کردند. سکه گرمی پس از ۱۲ روز ثبات قیمت، روز یکشنبه ۱۰۰ هزار تومان گران شد و به کانال هفت میلیون تومانی صعود کرد و روز دوشنبه با رشد ۲۰۰ هزار تومانی با قیمت هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا در سومین روز هفته با افزایش دلار همراه شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رقم ۱۴ میلیون و ۹۸۹ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار روی رقم سه میلیون و ۴۶۰ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۱۴ هزار تومانی معامله شد.

۲۲۳۲۲۵

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۶ تیر ۱۴۰۳ / سکه خط مقاومت را شکست" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۶ تیر ۱۴۰۳ / سکه خط مقاومت را شکست"، کلیک کنید.