چله خدمت در لرستان برگزار می شود

چله خدمت در لرستان برگزار می شود

وایکو/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان از برگزاری چله خدمت به نیابت از سید محرومان شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رییسی و یاران همراهش در استان خبر داد.

فریبا ولی پور در گفت وگو با وایکو در خصوص ویژگی های بارز شهید آیت الله دکتر رییسی، اظهار کرد: اخلاص، اخلاق مداری، صبوری و دوری از حاشیه سازی و حاشیه بازی و دلسوز حتی نسبت به مخالفان از ویژگی های بارز شهید جمهور بود.

وی اضافه کرد: رییس جمهور فقید، فردی پرکار و عابدی شب زنده دار بودند و همین ویژگی ها باعث شده که همگان به عنوان یک شخصیت کم نظیر در عصر خود از ایشان یاد کنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان بیان کرد: حضور ایشان در بین اقشار به ویژه در میان مردم نیازمند و مناطق محروم سبب گره گشایی بسیاری از مشکلات این افراد شد و ایشان به میز ریاست رغبتی نداشتند و همیشه در صحنه ها حضور داشتند و نشاط و آرامش خود را خاصه در میان مردم می دانستند.

ولی پور گفت: به مناسبت تکریم شهید جمهور و همراهانش، پویش چله خدمت در لرستان برگزار خواهد شد و در همین راستا از دستگاه های اجرایی، سمن ها، بخش خصوصی، نیروهای جهادی و گروه های خیریه، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانشجویان، دانش آموزان و مادران و دختران لرستانی دعوت می کنیم هر نوع خدمتی را که در این 40 روز برای جامعه انجام می دهند به نیت آیت الله سید ابراهیم رییسی و یاران همراهش  باشد و در نهایت مجموع فعالیت های خود را در قالب تصویر، نوشتار و یا ویدیو مشارکت به شماره پیام رسان ایتا 09168501563 برای دفتر اموربانوان و خانواده استانداری لرستان ارسال کنند.

وی پویش یاد یاران (سوگواره شهدای خدمت در سراسر استان)، پویش آیین مویه خوانی و مرثیه سرایی مادران لرستانی، ختم قرآن کریم (صفحه خوانی) هدیه به ارواح شهدای خدمت، پویش برگزاری کلاس های تقویتی ویژه دانش آموزان بی بضاعت، پویش تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم ویژه نوجوانان و دانشجویان، نشر بیانات بنیانگذار انقلاب اسلامی در پیام رسان های داخلی، راه اندازی کاروان سلامت و ارایه خدمات پزشکی رایگان در مناطق کمتربرخوردار، برگزاری نشست های معرفتی با موضوع معرفی شخصیت های امامین انقلاب به نوجوانان، بارگذاری زندگینامه شهدا در پیام رسان های داخلی، برگزاری نشست های تبیینی با موضوع معرفی شاخص های افراد اصلح ریاست جمهوری، برگزاری نشست بصیرتی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و … را از دیگر اقدامات دفتر اموربانوان استانداری لرستان برشمرد.

پایان خبر وایکو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چله خدمت در لرستان برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چله خدمت در لرستان برگزار می شود"، کلیک کنید.